یورش شهرک‌نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان

کدخبر: 381034
شهرک نشینان رژیم صهیونیستی با چراغ سبز نظامیان این رژیم به منازل شهروندان فلسطینی در شهر «بیت لحم» واقع در کرانه باختری یورش بردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه شهروندان فلسطینی در نقاط مختلف اراضی اشغالی ادامه دارد. شهرک نشینان رژیم صهیونیستی به شهر بیت لحم واقع در کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس گزارش فلسطین الیوم، شهرک نشینان صهیونیست پس از یورش به شهر بیت لحم منازل شهروندان فلسطینی را مورد حمله قرار دادند. یورش گسترده شهرک نشینان به بیت لحم با چراغ سبز نظامیان صهیونیست انجام شد.

یورش شهرک نشینان صهیونیست به بیت لحم در حالی اتفاق افتاد که طی هفته‌های اخیر موج سرکوب‌ها علیه فلسطینیان در کرانه باختری توسط این رژیم بیش از هر زمان دیگری تشدید شده است.

پیشتر کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای به ارائه گزارشی از اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی پرداخت. کمیته مذکور در بیانیه خود اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه نوامبر بیش از ۴۰۰ شهروند فلسطینی را در نقاط مختلف اراضی اشغالی بازداشت کردند.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • بازار سکه در آخرین روز ترامپ

    شواهد نشان می دهد قیمت سکه امروز انگیزه برای صعود دارد اما این صعود تا کجا خواهد بود؟

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید