آغاز پخش دو سریال جدید درباره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

کدخبر: 381486
اقتصادنیوز : پخش دو سریال رادیویی با موضوع رشادت های شهید سردار قاسم سلیمانی از شنبه در شبکه های رادیویی نمایش، ایران و معارف آغاز می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرآنلاین، سریال رادیویی «صور از خاور» که به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است به فعالیت های سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راستای امنیت خاورمیانه می پردازد.

این سریال رادیویی به کارگردانی میرطاهر مظلومی، نویسندگی پوریا موسوی، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه، ششم دی ماه ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می شود.

همچنین سریال رادیویی «فرمانده قاسم» به نویسندگی مجید دیندار و کارگردانی مهرداد عشقیان به سفارش رادیو معارف در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

این سریال رادیویی برگ هایی از زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ساعت ۱۸ به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت ۱:۴۵ دقیقه بامداد از رادیو معارف پخش می شود.

تیتر یک
  • آخرین تحولات امروز بازار سهام پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ در روزی که اغلب شرکت‌های بازار سرمایه با افت قیمت مواجه بودند، بزرگان شاخص‌ساز به…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید