کدخبر: ۳۸۱۴۹۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

فیروزکوه به دلیل برف و کولاک بسته شد

اقتصادنیوز : رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور فیروزکوه به دلیل برف و کولاک خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سرهنگ احمد شیرانی  دراین باره گفت: در ساعت ۱۲:۱۵ امروز جمعه، پنجم دی ماه ۹۹، محور فیروزکوه در حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی استان مازندران و شرق استان تهران به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شد.

وی ادامه داد: همچنین محور گلستان –شاهرود که به محور توسکستان معروف هست هم از پیش از ظهر امروز به دلیل بارش برف مسدود شده و این وضعیت هچنان ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین از بازگشایی محورهای  زنجان –طارم و گردنه –قره آقاج که صبح امروز به دلیل بارش برف مسدوده شده بود خبر دادو گفت:  محور خلخال اسالم در استان های اردبیل و گیلان نیز با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه از صبح امروز بازگشایی شد.

شیرانی از بازگشایی محور هراز نیز خبر داد وگفت: محور هراز که به دلیل بارش سنگین برف و کولاک شدید، کاهش دید و عدم ایمنی مسدود شده بود بازگشایی شده و در حال حاضر تردد در هر دو طرف این مسیر نیز به شرط داشتن زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی با تاکید بر اینکه لازم است رانندگان و مسافران از انجام هرگونه سفر غیرضروری در این ایام خودداری کنند، گفت: اما در صورت الزام به سفر به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستان الزامی است.

به گفته شیرانی، در حال حاضر بارش برف در استان گلستان محورهای گرگان-شاهرود و آزادشهر –شاهرود و ارتفاعات محورهای قزوین، کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه را تحت تاثیر خود قرار داده است. در محور هراز و  محور شهمیرزاد-کیاسر در استان سمنان و محورهای زنجان-طارم و گردنه-قره آغاج در استان زنجان نیز تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند