ترامپ انتخابات افغانستان را امن‌تر از آمریکا دانست

کدخبر: 381764
اقتصاد نیوز : رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور را متقلبانه خواند و گفت امنیت انتخابات افغانستان هم بیشتر از این انتخابات بود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ روز شنبه در یادداشت‌های توئیتری خود که همگی از سوی توئیتر علامت‌دار شده‌اند، نوشت: وزارت دادگستری و اف بی آی هیچ کاری برای آرای تقلبی انتخابات ۲۰۲۰ که بزرگترین کلاهبرداری در تاریخ کشور، با وجود شواهد شگرف است، انجام ندادند.

وی افزود: آنها باید شرمسار باشند. تاریخ به یاد خواهد داشت. هرگز رها نمی‌کنم. همه را در ششم ژانویه در واشنگتن دی سی می‌بینم.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: گزارش دورهام کدام گوری است؟ آنها از ستاد انتخاباتی من با تبانی روسیه ودیگران، جاسوسی کردند و آن را گرفتند.

ترامپ ادامه داد: گزارش هوروویتز را درباره کومی و مک‌کیب بخوانید. حتی رسانه جعلی همچون نیویورک‌تایمز آن را «بد» دانست. آنها همه اینها را امتحان کردند و شکست خوردند، از این رو اکنون می‌کوشند انتخابات را بدزدند!

رئیس جمهوری آمریکا در بخش دیگری از این یادداشت‌های توئیتری ناامیدی خود را از دیوان عالی آمریکا اینگونه نشان داد که «دیوان‌عالی در قبال تقلب انتخاباتی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ رخ داد، به طور کامل بی‌عمل و ضعیف بود».

ترامپ مدعی شد: ما کاملا اثبات کردیم اما آنها نمی‌خواهند ببینند- آنها می‌گویند وارد نیست. اگر ما انتخابات‌های تقلبی داشته باشیم، کشور نخواهیم داشت.

وی یادآور شد: یک سرباز جوانی که در افغانستان فعالیت دارد به من گفت انتخابات افغانستان بسیار بیشتر از انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا با امنیت برگزار شد.

نامزد بازنده جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا اظهار کرد: انتخابات ما با میلیون‌ها میلیون برگه رای فاسد پستی، انتخابات کشور جهان سومی بود.

ترامپ، رقیب خود جو بایدن را «رئیس جمهوری جعلی» خواند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما