پایان عملیات جستجو در ارتفاعات تهران

کدخبر: 381966
اقتصادنیوز :‌ مدیرعامل هلال احمر استان تهران از پایان عملیات جستجو در ارتفاعات شمال پایتخت خبر داد و گفت: این حادثه ۱۱ فوتی قطعی داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،شاهین فتحی از اعلام پایان عملیات جستجو در ارتفاعات شمال تهران در ساعت ۱۵:۳۰ خبر داد و افزود: این حادثه ۱۱ فوتی قطعی داشت.

وی افزود: صبح یکشنبه سومین روز عملیات جستجوی مفقودین در ارتفاعات «دارآباد» و «کلکچال» آغاز شد و دو نفر جسد نیز پیدا شد، تا تعداد کل جان باختگان در این حادثه از نظر هلال احمر به ۱۱ نفر برسد.

وی افزود: هشت پیکر این جانباختگان جمعه و روز گذشته و هم زمان با روز اول و دوم عملیات پیدا شد، یک نفر نیز زنده تحویل اورژانس شد، که در مراکز درمانی جان باخت و نیز پیکر بی جان دو کوهنورد نیز امروز پیدا شد، تا تعداد ۱۱ فوتی قطعی بر اثر این حوادث داشته باشیم.

فتحی اضافه کرد: در عملیات جستجو امروز در ارتفاعات «دارآباد» و «کلکچال» ۱۰ نفر نیرو از آتش نشانی، ۱۰ نفر کوهنورد هیأت کوهنوردی و ۲۰ نفر از جمعیت هلال احمر حضور دارند.

بر اساس این گزارش، گفته می‌شود، پیکر یکی از جانباختگان نیز توسط عوامل ایستگاه شماره پنج «توچال» کشف و توسط آنها به پایین منتقل و تحویل عوامل انتظامی شده است، که با احتساب این جان باخته می‌توانیم، تعداد فوت شدگان را ۱۲ نفر بدانیم، اما هنوز هیچ مقام رسمی ارتباط قطعی این جان باخته به حوادث سقوط بهمن و کولاک و برف در شمال تهران را تأیید نکرده است.

اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید