انسداد محور چالوس از فردا

کدخبر: 382276
اقتصادنیوز :‌مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: به دلیل انجام عملیات کارگاهی از فردا بخشی از محور چالوس به صورت موقت مسدود می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور  با بیان اینکه عملیات کارگاه جاده‌ای منجر به انسداد برخی از محور‌ها در شهر‌های شمال کشور شده است گفت: در محور چالوس حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ مرزن آباد تا دزدبن به علت عملیات کارگاهی تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

او ادامه داد: برخی از شهر‌ها واقع در استان مازندران هم انسداد‌های ایجاد خواهد شد به طوری که از تاریخ ۹ دی ماه تا ۱۲ اسفند از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰ روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته مسدود است و در روز‌های شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه مسدودیتی وجود ندارد.

محرابی نیا بیان کرد: این عملیات کارگاهی به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ مرزن آباد تا دزدبن انجام می‌شود و در همین راستا مسدودیت‌هایی را ایجاد کرده ایم.

محرابی نیا افزود: تردد از محور‌های جایگزین در نظر گرفته شده و مسافران می‌توانند از مسیر‌های هراز و فیروزکوه تردد کنند.

او یاد آور شد: هم اکنون به ‌استثنای محور‌های مسدود و ممنوع  ذکر شده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور توضیح داد: در برخی از محور‌ها به دلیل مداخلات جوی ممنوعیت تردد وجود دارد که این محور‌ها شامل رامیان – اولنگ – شاهرود،  واقع در استان‌های گلستان و سمنان، تا اطلاع ثانوی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی نیا با بیان اینکه محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از تاریخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است ادامه داد: محور شهداد – نهبندان،  واقع دراستان کرمان،  تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محرابی تاکید کرد: محور خرم آباد – پلدختر،  واقع در استان لرستان،  از تاریخ ۶ بهمن ۹۸ تا اطلاع بعدی،  به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

او با بیان اینکه محور قزوین - همدان کیلومتر ۱۱۰،  واقع در استان قزوین، از مورخ ۲۲ فروردین ۹۹ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است گفت: محور فرعی سی سخت– پادنا،  واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد،  از مورخ ۲۲ آبان ۹۹ تا اطلاع بعدی،  به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

این مقام مسئول بیان کرد: هم اکنون با توجه به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تردد تمامی پلاک‌های غیر بومی از شهر‌های نارنجی به زرد تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما