سفر نتانیاهو به امارات و بحرین به تعویق افتاد

کدخبر: 382499
اقتصاد نیوز : مقام‌های صهیونیستی می‌گویند نخست‌وزیر این رژیم سفرش به امارات و بحرین را به عقب انداخته است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، منابع صهیونیست می‌گویند «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این رژیم سفرش به امارات و بحرین را که قرار بود در اول ماه ژانویه انجام شود به عقب انداخته است.

«باراک راوید»، تحلیل‌گر و رونامه‌نگار صهیونیست در حسای توییتری خود نوشست که بنا به دلیل شرایط پیش‌ آمده در سایه شیوع کرونا و به‌تبع آن، قرنطینه و تعطیلی گسترده در فلسطین اشغالی این سفر لغو شده است.

این دومین بار است که سفر نتانیاهو به این دو کشور معوق می‌شود. اولین بار که سفر نتانیاهو به امارات و بعد از آن به بحرین لغو شد، پنجم آذر بود.

جدول زمانی سفر نتانیاهو این گونه بود که او یکم دسامبر در بحرین و دوم دسامبر نیز در امارات باشد. ولی اماراتی‌ها گفتند دوم دسامبر روز استقلال امارات است و او باید بعد از این تاریخ به این کشور سفر کند؛ لذا این مقام صهیونیست تصمیم گرفت که سفر را به تعویق بیندازند.

منابع صهیونیست در آن موقع در چرایی لغو سفر نتانیاهو به بحرین نیز گفته بودند: «در روز آخر هنگامی که بحرینی‌ها فهمیدند که نتانیاهو فقط برای سفر به بحرین به منطقه می‌آید، به دفتر او متوسل شدند و خواستار تعویق این سفر شدند».

امارات و بحرین تابستان گذشته روابط خود با رژیم صهیونیستی را عادی‌سازی کردند و بعد از آن‌ها، مقامات سیاسی و نظامی و تجار دور طرف با یکدیگر دیدار و توافق‌نامه‌هایی در برخی حوزه‌ها بین خود امضا کردند.

تیتر یک
  • بازدهی هفتگی بازار سهام منفی شد

    در پایان هفته اخیر برای چهاردهمین روز کاری پیاپی شاهد خروج پول حقیقی بودیم و بازدهی هفتگی بورس باز هم منفی شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما