هشدار سردار قاآنی به آمریکا: از درون خانه تان پاسخ شیطنت شما را می دهند!

کدخبر: 382983
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه مسیر نیروی قدس و مقاومت با شیطنت‌هایی که آمریکا می‌کند تغییر نمی‌کند، اظهار داشت: از درون خانه‌ی شما ممکن است کسانی پیدا بشوند که پاسخ شیطنت شما را بدهند.
هشدار سردار قاآنی به آمریکا: از درون خانه تان پاسخ شیطنت شما را می دهند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران صبح امروز در مراسم سالگرد ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس همراهان شهیدشان، در دانشگاه تهران اظهار داشت: امروز و در ایام شهادت حضرت صدیقه کبری می‌دانم که همه ملت ایران علاقه‌مند بودند که در دانشگاه تهران و در یادبود شهدای گرانقدر خودشان شرکت کنند. گرامی می‌داریم یاد شهیدان والامقام، سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای والامقامی که همراه با این شهیدان بودند.

وی افزود: این مجلس باعظمت برای گرامی داشتن یاد تمامی شهیدان مقاومت که در راس آنان شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس است برگزار شد و از تمامی کسانی که برای برگزاری مراسم گرامیداشت در سراسر کشور، تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم.

c5BiMG6HeN1m

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه دوست داشتیم این جلسه در حضور ملت ایران برگزار شود، اما به دلیل شرایط خاص به صورت محدود برگزار می‌شود، گفت: شهید سلیمانی مرد میدان مقاومت بود، اما مقاومت را از درون خودش شروع کرد. او اهل مقاومت همه‌جانبه از درون خود بود.  شهید سلیمانی را در بعد فرماندهی و نظامی خیلی بیان کردند، اما برجسته‌ترین ویژگی، منطقش بود. آنانی که شهید سلیمانی را به عنوان الگو در برابر خود قرار می‌دهند باید در درون خود نهادینه کنند.

سردار قاآنی با بیان اینکه شهید سلیمانی ولایتمدار بود و بنده به عنوان برادر، ایشان را می‌دیدم، اظهار داشت: به بهترین شکل حرف امام گرانقدر و رهبری برایش حجت بود. شما این برجستگی‌ها در اقداماتی که این شهید داشت، می‌بینید.

وی افزود: راه سلیمانی یک رهبر داشت. بزرگی سردار سلیمانی به این بود که در پرتو این رهبری حرکت می‌کرد. این رهبری همچنان برقرار است و حمایت از مظلومان همچنان ادامه دارد. در فلسطین قهرمان، رزمایش در منطقه‌ای در سالگرد حاج قاسم برگزار می‌شود که در گذشته یک تیر شلیک نمی‌شد. همچنین در لبنان، صهیونیست‌ها سه ماه از ترس و وحشت هستند. امروز در سوریه تقریبا به جز آن بخشی که آمریکای جنایتکار اشغال کرده، آزاد شده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: در یمن مظلوم و مقتدر می‌بینیم که همچنان حرکت می‌کنند.  شما دشمنان حداقل سی سال به دنبال هدف قرار دادن سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس بودید. در این دوره کثیف‌ترین آدم، با وسوسه‌های رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی، بی‌عقلی کرد.  همه دنیا قطعا شما را محکوم خواهد کرد. کسانی که این جنایت کردند، بدانند در سرتاسر دنیا اگر مردی پیدا بشود، حاضر است شما نامردها را نابود کند.

سردار قآنی با تاکید بر اینکه مسیر نیروی قدس و مقاومت با شیطنت‌هایی که آمریکا می‌کند تغییر نمی‌کند، اظهار داشت: از درون خانه‌ی شما ممکن است کسانی پیدا بشوند که پاسخ شیطنت شما را بدهند.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی