علی لاریجانی در باره سردار سلیمانی چه نوشت؟

کدخبر: 383117
لاریجانی در یادداشتی نوشت: شهید قاسم سلیمانی، الگویی درخشان از این اراده‌های پولادین و تربیت یافتگان مکتب اسلام است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایران،  مشاور رهبر معظم انقلاب در صفحه اینستاگرامی خود به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی یادداشتی منتشر کرد.

 علی لاریجانی نوشت: «نظام استکبار می‌داند که با اینگونه جنایت‌ها هرگز نخواهد توانست در اراده‌های مصمم مجاهدان بزرگی که در دامان ملت‌های مسلمان تربیت شده‌اند، خللی به وجود آورد.»

  او در ادامه این یادداشت نوشت: سردار سرافراز، فرمانده شجاع، قهرمان، حماسه آفرین و کم نظیر سپاه اسلام، سپهبد شهید قاسم سلیمانی، افتخار جاودانه همه ایرانیانی است که دل در گرو استقلال و اعتلای کشور دارند. این فرمانده محبوب و مقتدر، سرانجام در همین راه از خون پاک خویش مایه گذاشت و به دست شقی‌ترین افراد این روزگار به شهادت رسید.
 
رئیس سابق مجلس نوشت: شهید قاسم سلیمانی، الگویی درخشان از این اراده‌های پولادین و تربیت یافتگان مکتب اسلام است. او که همه جوانی پاک و متعبّد خود را در جبهه‌های شرف و کرامت، در دفاع از میهن و نظام جمهوری اسلامی گذرانیده بود، تا واپسین لحظات عمر پربرکت خویش را در راه مقابله با اشقیای تکفیری و تروریست‌های جنایتکار سپری کرد و در همین جبهه‌ شریف به آرزوی دیرین خود یعنی جان دادن در راه خدا و در حال جهاد فی سبیل‌الله نائل آمد.
source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • بازار سکه در آخرین روز ترامپ

    شواهد نشان می دهد قیمت سکه امروز انگیزه برای صعود دارد اما این صعود تا کجا خواهد بود؟

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید