کدخبر: ۳۸۳۸۱۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

عصبانیت بی بی سی از سردار سلیمانی

اقتصادنیوز : روزنامه کیهان نوشت:بی‌بی‌سی فارسی از هر ترفندی برای وارونه‌نمایی حقیقتی به نام عشق مردم ایران و عراق- و سایر کشورهای منطقه و همه آزادگان جهان- به قاسم سلیمانی استفاده می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز در این مطلب آمده است؛

اولین سالگرد ‌ترور فرمانده نیروی قدس سپاه یادآور حقارت و ضعف استکبار جهانی درمقابل این قهرمان جبهه مقاومت است. این احساس حقارت را در گزارش‌ها و مطالب رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری و استعماری نیز می‌توان دید؛ بی‌بی‌سی فارسی در خط مقدم این جریان است.

بی‌بی‌سی فارسی که قبلاً اقدام تنها دو نفر در عراق که پوستر حاج قاسم را مخدوش کرده بودند را با عنوان «خشم مردم عراق علیه قاسم سلیمانی» تیتر کرده بود امسال در مقابل خروش چند هزار نفری مردم عراق در بزرگداشت سالگرد شهادت حاج قاسم، رفتاری تحقیرآمیز و توأم با عصبانیت بروز داد، طوری که با انتشار یک عکس از گوشه‌ای از این مراسم که جمعیت محدودی را نشان می‌داد و استفاده از عبارت «حضور چندصد نفر» سعی داشت تا واقعیتی بزرگ را کوچک نشان دهد!
عصبانیت بی‌بی‌سی فارسی در این مناسبت به حدی بود که از میان همه واکنش‌ها به شهادت قاسم سلیمانی در ایران و جهان، فقط به بازنمایی چند مجسمه که توسط افراد غیرحرفه‌ای ساخته شده است پرداخت تا به این طریق عقده‌گشایی کند.

رفتار این روزهای برخی از رسانه‌های دشمن با ایران، شبیه به وضعیت توصیف شده نظامیان آمریکا توسط یکی از این رسانه‌ها در جریان موشک‌باران بزرگ‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه توسط ایران است که تیتر زد: «سربازان آمریکایی در عین‌الاسد پس از موشک‌باران ایران دچار ضربه مغزی ملایم شدند!»

این مطلب برایم مفید است
43 نفر این پست را پسندیده اند