حمزه امرایی، مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور شد

کدخبر: 384002
وزیر کشور در حکمی «حمزه امرایی» را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی «حمزه امرایی» را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به حمزه امرایی آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب مؤثر به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی منصوب می‌نمایم.

در حکم وزیر کشور خطاب به مدیر کل جدید دفتر امور سیاسی وزارت کشور، بررسی و تحلیل مسائل و رویدادهای سیاسی کشور، فراهم آوردن زمینه اجرای مطلوب و کارآمد قانون احزاب و تشکل‌ها، پیگیری امور مربوط به اقلیت‌های دینی، مذهبی، فرق و اقوام ایرانی، برگزاری منظم جلسات کمیسیون‌های کارگری و دانشجویی شورای امنیت کشور و پیگیری امور و مصوبات آن از جمله مواردی بر شمرده شده است که وزیر کشور انتظار دارد، مدیر کل جدید سیاسی با برنامه ریزی دقیق، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نماید.

مدیرکل جدید دفتر سیاسی وزارت کشور که از کارکنان پر سابقه وزارت کشور است، جایگزین حمید ملانوری شد که پیش از این به عنوان استاندار خراسان جنوبی انتخاب شد.

امرایی دارای ۲۰ سال تجربه خدمت در حوزه سیاسی وزارت کشور است و سوابقی از جمله معاون مدیرکل سیاسی، رئیس اداره چهارم سیاسی، سرپرست دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰، کارشناس امور سیاسی و معاون سیاسی فرمانداری فیروزکوه را در کارنامه اجرایی دارد.

source: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • گزارش آسوشیتدپرس از نمایشگاه دهوک اقلیم کردستان

    اقتصادنیوز: در شرایطی که بازرگانان ایرانی چشم امید به بازار عراق دارند، کاهش قدرت خرید عراقی‌ها به سبب افت قیمت نفت و…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید