سرنوشت لوایح FATF، یک ماه بعد از دستور رهبری

کدخبر: 384898
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر جلسه‌ای درخصوص بررسی لوایح FATF، در کمیسیون‌های مجمع بوده و این لوایح هنوز در دستور کار صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار نگرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، چند هفته‌ای می‌شود که از دستور تجدید نظر در بررسی لوایح CFT و پالرمو می‌گذرد اما هنوز این لوایح به روی میز اعضای مجمع در صحن علنی نرسیده است و آن‌طور که گفته می‌شود همچنان در کمیسیون‌های این نهاد در انتظار رسیدگی است. 

در این راستا غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  گفت: هر جلسه‌ای در خصوص بررسی لوایح FATF، در کمیسیون‌های مجمع بوده و این لوایح هنوز در دستور کار صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار نگرفته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، نظام در رابطه با آخرین وضعیت بررسی لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام و پیش‌بینی از بررسی این لوایح، اظهار داشت: جلسه‌ای درخصوص FATF در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل نشده است.

وی عنوان کرد: هر جلسه‌ای درخصوص بررسی لوایح FATF، در کمیسیون‌های مجمع بوده و این لوایح هنوز در دستور کار صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار نگرفته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در حال حاضر هیچ پیش‌بینی از آخرین وضعیت این لوایح در مجمع نمی‌توانم داشته باشم و در رابطه با اینکه این لوایح چه زمانی در صحن مجمع مورد بررسی قرار خواهند گرفت اطلاعی ندارم و چیزی به من گفته نشده است.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات دوم بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید