گروگانگیری مرگبار در بندرانزلی/ گروگان 45ساله به قتل رسید

کدخبر: 385011
اقتصاد نیوز : فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از وقوع یک فقره گروگانگیری در این شهرستان و مرگ گروگان در این حادثه خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ سید جعفر جوانمردی با اعلام خبر گروگانگیری مرگبار در شهرستان بندرانزلی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی این شهرستان در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره گروگانگیری در منطقه غازیان این شهرستان، بلافاصله در محل حاضر شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه با حضور مأموران در محل، صحت موضوع محرز شد افزود: متأسفانه گروگان 45ساله همزمان با رسیدن مأموران انتظامی به صحنه، پس از فرار مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری فرد گروگانگیر قرار گرفت و جان باخت.

وی از ادامه تیراندازی توسط گروگانگیر خبر داد و خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی برای کنترل اوضاع و حفظ جان سایرین، با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح به‌سمت گروگانگیر تیراندازی کردند و وی را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: بلافاصله متهم، توسط تیمهای امدادی برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

جوانمردی تصریح کرد: علت و انگیزه متهم در اقدام به گروگانگیری در دست بررسی است که نتیجه پس از تکمیل شدن تحقیقات پلیس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما