آخرین جزییات از خسارت زلزله در مشهد

کدخبر: 385427
سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: تاکنون هیچ گونه گزارش خسارت ناشی از زلزله در شهرستان‌های این استان اعلام نشده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مجتبی محمودی اظهار کرد: در پی وقوع زلزله ۴.۲ ریشتری در سفید سنگ فریمان تاکنون سه تیم به محل اعزام شدند، یک تیم در شعبه فریمان، ۲ تیم در هلال‌احمر تربت جام و یک تیم نیز در شعبه مشهد در آماده باش هستند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی عنوان کرد: تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر خسارت و حتی مواردی مثل ترک خوردگی شکستگی شیشه گزارش نشده است.

وی اضافه کرد: در حال تماس با دهیاران و فرمانداران و حتی اعضای شورای روستا هستیم تا اطلاعات کامل به دست بیاوریم و تا الان هیچ گزارش خسارتی نداشتیم.

محمودی با بیان اینکه مردم امشب هوشیار بخوابند، اظهار کرد: مردم ضمن حفظ آرامش خود از خوابیدن زیر لوستر و مکان‌های که احتمال افتادن شکستنی است، خودداری کنند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه مردم در هنگام وقع زلزله نباید از آسانسور استفاده کنند، ادامه داد: داشتن یک ساک اضطرار که در آن ملزومات ضروری مانند پاوربانک، جریه خشک، لباس گرم و عابر بانک است، همراه همشهریان باشد.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید