عوامل بازدارنده شکست ویروس کرونا

کدخبر: 385663
اقتصادنیوز :‌مدیر برنامه‌های اضطراری سازمان جهانی بهداشت در خصوص عوامل بازدارنده شکست ویروس کرونا توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اقتصادنیوزبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  مایکل رایان، مدیر برنامه‌های اضطراری سازمان جهانی بهداشت، عوامل جلوگیری از پیروزی بر ویروس کرونا را اعلام کرد و گفت: گسترش اطلاعات نادرست و نظریه‌های توطئه‌ای در خصوص ویروس کرونا در شبکه‌های اجتماعی از پیروزی بر این ویروس همه گیر جلوگیری می‌کند که این عامل باعث نگرانی متخصصان سازمان جهانی بهداشت شده است.

رایان افزود: اهداف سیاسی یا عقیدتی گروه بسیار کمی از افراد در رسانه‌های اجتماعی به عنوان ابزاری برای برهم زدن و اخلال در روند بسیار مهمی که اکنون در جهان انجام می‌دهیم (دستیابی به کنترل کووید ۱۹) نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

او ادامه داد: متخصصان سازمان جهانی بهداشت تلاش می‌کنند با ویروس کرونا که منجر به کشته شدن نزدیک به دو میلیون نفر شده است، مبارزه کنند افرادی که با کووید ۱۹ مبارزه می‌کنند، نیاز به تئوری‌های توطئه‌ای ندارند.

مدیر برنامه‌های اضطراری سازمان جهانی بهداشت نسبت به انتشار اطلاعات جعلی در مورد این همه گیری، که باعث می‌شود مردم به واقعیت این ویروس اعتقاد نداشته باشند، واکنش منفی نشان داد و گفت: رسانه‌های اجتماعی وسیله‌ای قدرتمند در جامعه برای حل مشکلات متعدد هستند، اما بشریت نباید اجازه دهد که این سیستم را از بین ببرند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما