ماجرای جنازه ای که یک سال در فریزر ماند!

کدخبر: 386098
باربارا واترز ۶۸ ساله به جرم قتل همسرش در فریزر دستگیر شد. این زن بعد از کشتن شوهر خود او را در فریزر خانه قرار داده‌بود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، باربارا واترز، ۶۸ ساله به جرم قتل همسرش دستگیر شد. نکته قابل تامل این اتفاق آن است که این زن بعد از کشتن شوهر خود او را در فریزر خانه قرار داده‌بود. وقتی قاضی پرونده از او علت این کارش را پرسید، پاسخ وی به این سوال جالب بود؛ او گفت که نمی‌خواستم شریک زندگی خود، پل بارتون، را رها کنم و از او دور بمانم. برای همین او را در فریز خانه قرار دادم تا هم سالم بماند و هم در کنار خودم باشد.

وی درخواست حقوقی خود برای بازگرداندن جنازه همسرش به خانه را آغاز کرد تا جسد همسرش را باز پس بگیرد. این پرونده به تازگی در دادگاهی در میسوری ، ایالات متحده به جریان افتاده‌است. وکیل این زن جاپلین گلوبز گفت که خانم واتر از کار افتاده و درمانده است ولی هنوز می‌خواهد جسد همسرش را پس بگیرد.

وی به روزنامه‌ها گفت: کار من هنوز تمام نشده است. آن‌ها فکر می‌کنند که من از باز پس‌گیری جنازه همسرم ناامید شده‌ام اما کار من تمام نشده است. خانم واترز یک سال پیش به دلیل قتل همسرش در خانه و نگهداری او در فریز، دستگیر شد. وی معتقد است همسرش، آقای بارتون به مرگ طبیعی درگذشته است. خانم واترز می‌گوید که او از یک نوع نادر از بیماری لو گریگ رنج می برد و اعتقاد بر این است که او ممکن است در سال قبل فوت کرده باشد، بنابراین ممکن است نزدیک به یک سال در فریزر بوده باشد.

کشته شدن یک پیرمد به دست همسر جلادش

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • تعدیل قیمت در دو منطقه محبوب پایتخت

    اقتصادنیوز : مناطق ۴ و ۵ دو منطقه محبوب خریداران مسکن هستند که فایل های نوساز در میان فایل های پیشنهادی فروش این…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید