امام جمعه ارومیه :فروش واکسن کرونا به ایران مشکوک است

کدخبر: 386193
اقتصادنیوز : امام جمعه ارومیه گفت: این قابل باور نیست دشمنی که واردات سایر داروها را تحریم کرده امروز برای ما واکسن کرونا بدهد،این مسئله شک برانگیز است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،حجت الاسلام سید مهدی قریشی ظهر امروز ۲۶ دی ماه در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: ساخت فیلم های مربوط به پیامبر اکرم توسط انگلیس ، وحدت مسلمانان راهدف قرار داده و دشمنان به دنبال اختلاف افکنی در بین مسلمانان هستند. 

وی با تاکید بر موفقیت دانشمندان داخلی در تولید واکسن کرونا و لزوم اعتماد و اطمینان به دستاوردهای داخلی یاد آور شد: این قابل باور نیست دشمنی که واردات سایر داروها را تحریم کرده امروز برای ما واکسن کرونا بدهد،این مسئله شک برانگیز است.

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد: مسلمانان باید بدانند که تفرفه و مسلمان کشی هدف اصلی دشمن بوده و باید با بصیرت مقابل دشمنان بایستیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حضرت فاطمه(س) یک الگوی تمام عیار از جهات مختلف برای خانواده ها است، اظهار کرد: باید مراسم ایام فاطمیه بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در استان برگزار شود. 

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۷ اسفند

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۱۷اسفند در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است…

از دست ندهید
بلیط هواپیما