رئیس اف‌بی‌آی آمریکا در سمت خود ابقا می‌ شود

کدخبر: 387575
اقتصاد نیوز : جو بایدن رئیس‌جمهور جدید آمریکا که از روز گذشته قدرت را در واشنگتن به دست گرفته است، قصد برکناری «کریستوفر ری» رئیس کنونی پلیس فدرال آمریکا را ندارد و می‌خواهد وی را در سمت خود ابقا کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ا تسنیم، رسانه‌های آمریکایی به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید گزارش دادند که رئیس‌جمهور جدید آمریکا قصد دارد رئیس فعلی پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) را در سمت خود ابقا کند.

شبکه خبری ان‌بی‌سی روز پنج‌شنبه به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید گزارش دادند که جو بایدن رئیس‌جمهور جدید آمریکا که از روز گذشته قدرت را در واشنگتن به دست گرفته است، قصد برکناری «کریستوفر ری» رئیس کنونی پلیس فدرال آمریکا را ندارد و می‌خواهد وی را در سمت خود ابقا کند.

UqyXloXemu0T

شبکه خبری ان‌بی‌سی و چندین رسانه دیگر آمریکایی در حالی از تمایل بایدن به ابقای رئیس اف‌بی‌آی خبر می‌دهند که روز گذشته «جنیفر ساکی» سخنگوی کاخ سفید در اولین نشست خبری خود از پاسخ به سؤال خبرنگاران درباره احتمال ابقای رئیس کنونی اف‌بی‌آی طفره رفته بود.

ساعتی پس از انتشار خبر تمایل بایدن برای ابقای رئیس پلیس فدرال آمریکا توسط رسانه‌های آمریکایی، جنیفر ساکی نیز در پیامی توئیتری مدعی شد که روز گذشته سهواً از سؤال خبرنگاران درباره احتمال ابقای کریستوفر ری عبور کرده است.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «من می‌خواهم صراحتاً بگویم که رئیس‌جمهور بایدن قصد دارد رئیس اف‌بی‌آی را در سمت خود نگه دارد و او به عملکرد کریستوفر ری اطمینان دارد.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما