محدودیت تردد در این شهرها برقرار است

کدخبر: 388350
اقتصادنیوز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره به اینکه محدودیت تردد شبانه در سراسر کشور برقرار است، گفت: محدودیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی در سطح کشور وجود دارد.
به گزارش اقتصادنیوز از فارس، نور محمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز، گفت: از اسفند ماه سال گذشته تا به امروز جلسات مبارزه به بیماری به صورت مرتب و منظم برگزار شده و تا کنون سه پیک جدی کرونا را پشت سر گذاشته ایم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره به اینکه کاهش آمار شیوع بیماری و فوتی‌های کرونا در پی اعمال محدودیت‌های هوشمندانه برای ما بسیار خوشایند است، افزود: از همراهی و همدلی همیشگی مردم ممنون هستیم و این سه پیک نیز با کمک و همراهی مردم ختم شده است.

این مقام مسؤول یادآور شد: در حال حاضر 2 شهرستان کرج و اشتهارد وضعیت زرد رنگ کرونایی هستند و فردیس، طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ جزو شهرستان‌های آبی رنگ کرونایی به شمار می‌روند.

وی یادآور شد: منع تردد به شهرستان‌هایی که وضعیت نارنجی و قرمز داشته باشند کماکان برقرار است و ورود به این مناطق ممنوع خواهد بود.

فردی تصریح کرد: محدودیت تردد شبانه 9 شب تا 4 صبح در تمام شهرستان‌ها و سراسر کشور همچنان برقرار است؛ این طرح با هدف پیشگیری از دورهمی‌های شبانه در دستورکار قرار گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما