آتش سوزی در​انبار دپوی داروهای قاچاق

کدخبر: 388510
اقتصادنیوز : ساعتی قبل به دلایل نامعلوم انبار دپو و نگهداری داروهای قاچاق در اداره جهاد کشاورزی دماوند دچار حریق شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، ساعتی قبل یکی از انبارهای داروهای نگهداری داروهای قاچاق در اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند طعمه حریق شد.

بر اساس این گزارش عوامل ایستگاه آتش‌نشانی دماوند در حال مهار حریق هستند. 

مدیر جهاد کشاورزی دماوند با اشاره به اینکه حریق انبار این اداره خسارت جانی نداشته است گفت: داروهای مذکور مصرف انسانی نداشته و تاریخ مصرف آن گذشته بوده است.

حسین اردلانی،  در خصوص وقوع حریق در انبار نگهداری داروهای قاچاق که در اداره جهاد کشاورزی دماوند دپو شده بود اظهار داشت: این حادثه ساعتی قبل در انبار نگهداری داروهای قاچاق رخ داده است.

اردلانی با بیان اینکه علت وقوع حادثه در دست بررسی است گفت: نیروهای آتش نشانی به محض اطلاع از وقوع حادثه در محل حاضر شدند و حریق در حال اطفا می‌باشند و خوشبختانه خسارت جانی نداشته ایم.

وی در خصوص داروهای نگهداری شده که طعمه حریق شده اند بیان داشت: این داروها تاریخ مصرف گذشته بودند و جز کشفیات محسوب می‌شوند.

مدیر جهاد کشاورزی دماوند عنوان داشت: میزان داروهای نگهداری شده که دچار حریق شده اند مشخص نیست و اساساً متولی نگهداری این داروها جهاد کشاورزی نبوده و نزدیک به ۲ سال است که در این انبار قرار دارند و فقط از انبار این اداره برای نگهداری داروها استفاده شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما