امید ترامپ برای ماندن در سیاست/ دفتر ارتباطات مردمی افتتاح شد

کدخبر: 388578
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور سابق آمریکا نخستین دفتر ارتباطات مردمی خود را که هماهنگ کننده اموری مانند مکاتبات، بیانیه ها و کنشگری های اجتماعی او است، در فلوریدا افتتاح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، دفتر کاری را در فلوریدا- ایالت محل اقامت خود- باز کرد که قرار است در آن به اموری بپردازد که ادامه همان دستور کاری است که در دوره زمامداری دنبال می کرد.

بر اساس آنچه رویترز نوشته است، این دفتر مسئول مکاتبات ترامپ، بیانیه های علنی، برنامه های او برای حضور در جمع مردم و فعالیت های رسمی او در چارچوب عقایدی است که در دوره ریاست جمهوری به آنها پایبند بود.

این می تواند به معنای آمادگی او برای حضور در انظار عمومی باشد- امری که از زمان تحلیف جو بایدن دموکرات به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا، سابقه نداشته است.

اعلام خبر افتتاح این دفتر که حاکی از برنامه ریزی ترامپ برای حفظ جایگاه خود در عرصه سیاسی است؛ با ارسال طرح استیضاح او به مجلس سنا همزمان شد- طرحی که اگر موفق به جلب حمایت سناتورهای جمهوریخواه شود؛ به اخراج از این حزب و عدم واگذاری هرگونه پُست و عنوان فدرال به او منجر خواهد شد.

ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود با مقام ریاست جمهوری گفته بود که به نحوی باز خواهد گشت؛ حال آنکه وی بعداً در مصاحبه با روزنامه «واشنگتن اگزماینر» هم مدعی شده بود که (بالاخره) کاری می کند؛ اما هنوز وقتش نرسیده است!

با توجه به اینکه او از توئیتر به عنوان اصلی ترین تریبونی که از طریق آن با هوادارنش صحبت می کرد، اخراج شده است؛ اطلاعات کمی درباره برنامه های دوران پسا ریاست جمهوریش وجود دارد.

ترامپ متهم است که هوادارنش را برای حمله به کنگره در تاریخ ۶ ژانویه (۱۷ دی) تحریک کرده و از این بابت باید استیضاح شود.

تیتر یک
  • آخرین وضعیت متغیرهای تورم ساز

    اقتصاد نیوز:در فاصله نیمه پاییز تا ابتدای نیمه زمستان کفه ی ترازو ی ارکان تشکیل دهنده ی نقدینگی به سمت شبه پول سنگین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما