انهدام ۵ مخفیگاه داعش توسط الحشد الشعبی

کدخبر: 388696
اقتصاد نیوز : الحشد الشعبی دو روز پس از یورش تروریست‌های داعش، در عملیات گسترده‌ای پنج مخفیگاه آن‌ها را در شرق استان صلاح‌الدین پاکسازی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در عملیات امروز (سه شنبه) الحشد الشعبی عراق به همراه نیروهای ارتش این کشور در منطقه «جزیره العیث» در شرق استان صلاح‌الدین، چهار مخفیگاه و یک تونل تروریست‌های داعش را کشف و منهدم کردند.

به نوشته وبگاه اطلاع رسانی الحشد الشعبی، در این عملیات با نام «ثأر الشهداء» (خونخواهی شهدا) نیروهای تیپ نهم الحشد الشعبی مناطق شرق استان صلا‌ح‌الدین را از حضور تروریست‌های داعش پاکسازی کرده و مخفیگاههای آنان را از بین بردند. در این مخفیگاهها انواع مهمات و سلاح، مواد غذایی و تجهیزات کمک‌های اولیه یافت شد که بر روی آن‌ها آثاری از خون نیز مشاهده می‌شد. همچنین یک تونل به طول ۱۰ متر نیز یافت شد.

این عملیات دو روز پس از یورش تروریست‌های داعش به نیروهای لشگر سوم الحشد الشعبی در منطقه «جزیرة العیث» در شرق استان صلاح‌الدین رخ می‌دهد، یورشی که ۲۳ شهید و مجروح از نیروهای الحشد الشعبی بر جا گذاشت. «یحیی رسول» سخنگوی نظامی مصطفی الکاظمی نخست‌وزیر عراق، گفته است که انتقام از تروریست‌های داعش حتمی است.

انتهای پیام/م

تیتر یک
  • فلز گرانبهای داخلی ریزش می کند؟

    اقتصادنیوز: روز پنج شنبه، سکه و دلار مرزهای حمایتی مهمی را از دست دادند، عاملی که انتظارات کاهشی را در هر دو بازار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما