انتقاد لبنان از سعد الحریری

کدخبر: 389401
اقتصاد نیوز : دفتر ریاست جمهوری لبنان با صدور بیانیه‌ای از اقدامات سعد الحریری نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید این کشور، انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، دفتر ریاست جمهوری لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: متأسفانه شاهد آن هستیم که «سعد الحریری» همچنان بر تک روی در تشکیل کابینه اصرار می ورزد.

 العهد گزارش داد، دفتر ریاست جمهوری لبنان با صدور بیانیه‌ای از اقدامات سعد الحریری نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه جدید این کشور، انتقاد کرد. 

بر اساس این گزارش، دفتر ریاست جمهوری لبنان همچنین در بیانیه خود تأکید کرده است: الحریری قصد ندارد در روند تشکیل کابینه ملاحظات رئیس جمهور را در نظر بگیرد. در نظر گرفتن این ملاحظات در واقع نمایانگر وجود شراکت در تشکیل کابینه خواهد بود.

این دفتر همچنین عنوان کرده است: بیانیه‌ای که اخیراً دفتر اطلاع رسانی الحریری منتشر کرد، سرشار از اطلاعات غلط بود. گفتنی است، «میشل عون» رئیس جمهور لبنان پیشتر نیز از سعد الحریری انتقاد کرده بود.

وی در این زمینه تأکید کرده بود که سعد الحریری ضمن تک روی در مسیر تشکیل کابینه هیچگونه هماهنگی با دفتر رئیس جمهور در این زمینه به عمل نمی‌آورد. درحال حاضر نیز گفته می‌شود جریان متبوع الحریری یعنی جریان المستقبل از آشوب‌ها در شهر طرابلس برای اعمال فشار بر میشل عون، حمایت می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما