تعداد بستری‌شدگان کرونایی در این استان ۴ رقمی ماند

کدخبر: 390143
اقتصادنیوز : با بستری شدن تعداد ۲۱۴ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۲۳۷ نفر رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،درحالی روزهای دوازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا در استان سپری می‌شود که روزهای نگران‌کننده‌ای را تجربه می‌کنیم.

دردسرهای کرونایی کماکان تداوم دارد و موضوع نگران‌کننده اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد که این موضوع خود دردسرها و مشکلات بسیاری به همراه دارد.

محدوویت‌های کرونایی درحالی در استان مازندران تداوم دارد که این است جز استان‌های پرمخاطره کرونایی کشور اعلام شده است.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۷۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۲۱۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۰۸ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۳۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲ بیمار جدید بستری و ۲۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

تیتر یک
  • پس لرزه های حمله موشکی به تاسیسات نفتی عربستان

    در نخستین روز معاملات جهانی، قیمت نفت پس از اتفاق های ژئوپولیتیک در منطقه خاورمیانه وارد کانال ۷۰ دلار شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما