ترکیب این ادویه با تخم مرغ درمان این دردها است

کدخبر: 390950
اقتصادنیوز :‌با اضافه کردن فلفل سیاه به تخم مرغ خیلی از بیماری‌ها را می‌توان درمان کرد یا از بین برد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، ترکیب این دو ماده، علاوه بر خوشمزه بودن خاصیت غذایی  بالایی نیز دارد  .تخم مرغ غنی از ماده مغذی ، ویتامین‌های A,D,B – 12 .است که به‌عنوان صبحانه مصرف می‌شود.به نقل از سایت هلث نیوز نتایج بررسی‌ها  نشان می دهد  افراد ی که به‌طور منظم تخم مرغ مصرف می‌کنند   سیستم ایمنی بهتری دارند.با اضافه کردن فلفل سیاه به تخم مرغ خیلی از بیماری‌ها را می‌توان درمان کرد یا از بین برد .در این مطلب به برخی از این خواص اشاره می‌کنیم: 

*میزان انرژی را بالا می‌برد:شروع  روز با مصرف تخم مرغ و فلفل سیاه سوخت‌وساز بدن را افزایش می دهد  و برای تمام‌روز انرژی ایجاد می‌کند.

*میزان گلبول‌های قرمز را بالا می‌برد:ترکیب این دو ماده، غنی از آهن است.آهن  تا سطح مطلوبی اکسیژن‌رسانی را به سلول‌هابهبود می بخشد  درنتیجه گردش خون و میزان گلبول‌های قرمز افزایش پیدا می‌کند.

*عضله سازی می‌کند:با تأمین پروتئین لازم بدن و عضله سازی، فرم عضلات  بدن را بهبود می‌دهد .

*سلامتی مغز را تامین می کند :مصرف این دو ترکیب به‌عنوان صبحانه باعث تقویت، سلامت و فعال ماندن مغز می‌شود.ماده‌ای به نام کولین در این صبحانه، در  تولید سلول‌های   مغز ی نقش دارد.

*مشکل دید را کاهش می‌دهد:مصرف منظم این دو ترکیب  برای صبحانه تکرر مشکلات چشمی مربوط به سن مانند دژنراسیون شبکیه و آب‌مروارید را کاهش می‌دهد. تخم مرغ غنی از کارتینوئید و و  ویتامین لازم برای بهبود بینایی است.

*استخوان‌های سالم ایجاد می‌کند: از آن جایی که تخم‌مرغ  غنی از ویتامین D  است ، ترکیب آن با فلفل سیاه ظرفیت جذب کلسیم  در استخوان را بالا می‌برد.درنتیجه استخوان‌ها قوی‌تر و کمتر مستعد به  بیماری‌هایی مانند پوکی می‌شود.

 

تیتر یک
  • اونس در کف ۹ ماهه آرام گرفت

    در روزی که گذشت آمریکا میزان اشتغال زایی خود را منتشر کرد که فراتر از پیش بینی اقتصاددان ها بود. این امار به قیمت بیت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما