بارش برف و باران در 7 استان کشور

کدخبر: 391046
اقتصاد نیوز : سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف، باران و تگرگ در برخی استان‌ها اعلام کرد روزهای سه شنبه و چهارشنبه برای اکثر مناطق کشور جو پایدار ی حاکم است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم بر اساس آخرین خروجی مدلهای هواشناسی سازمان هواشناسی فعالیت سامانه بارشی امروز در سواحل دریای خزر، غرب، جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شمال شرق و در برخی مناطق شمال غرب ادامه دارد.

بارش ها در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف و در مناطق جنوبی بارش همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و احتمال رخداد تگرگ پیش‌بینی می‌شود. شدت بارش مربوط به جنوب زنجان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق خوزستان و ارتفاعات البرز مرکزی خواهد بود.

فردا بارش ها در غرب، جنوب غرب، جنوب، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های البرز مرکزی، شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و مرکز است. شدت بارش های فردا یکشنبه مربوط به استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق خوزستان، جنوب لرستان، غرب فارس و جنوب اصفهان است و در مناطق جنوبی احتمال بارش تکرگ پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی دوشنبه در شمال شرق کشور بارش های پراکنده پیش بینی شده و سامانه بارشی سپس از کشور خارج می‌شود.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه برای بیشتر مناطق کشور جو به نسبت پایداری پیش بینی شده است.

تیتر یک
  • اونس در کف ۹ ماهه آرام گرفت

    در روزی که گذشت آمریکا میزان اشتغال زایی خود را منتشر کرد که فراتر از پیش بینی اقتصاددان ها بود. این امار به قیمت بیت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما