بررسی لایحه به کارگیری سلاح توسط ماموران نیروهای مسلح در مجلس

کدخبر: 391427
اقتصاد نیوز : نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی لایحه به کارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز(یکشنبه 19 بهمن) کمیسیون متبوعش، گفت: بررسی لایحه به کارگیری سلاح توسط ماموران نیروهای مسلح  در دستورکار جلسه امروز اعضای کمیسیون قرار داشت.

وی با بیان اینکه لایحه به کارگیری سلاح توسط ماموران نیروهای مسلح  با حضور مسئولان دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی ، بررسی شد، افزود:این قانون مصوب سال 1373 است که با توجه به سپری شدن زمان و شرایط جدیدی که در کشور به وجود آمده در مجلس دهم در قالب لایحه به کمیسیون امنیت ملی ارجاع شد و لایحه مذکور در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه با آغاز به کار مجلس یازدهم مجدد لایحه مذکور در دستور کار کمیسیون امنیت ملی قرار گرفت و امروز دومین جلسه ارزیابی آن برگزار شد ادامه داد: پیش از این کمیته دفاعی کمیسیون نظرات پیرامون این قانون را ارائه کرده بود که در جلسه امروز دیدگاه کمیته با دستگاه‌های ذیربط از جمله ستاد مشترک نیروهای مسلح و زیر مجموعه نظامی و انتظامی طرح شد.

مقتدایی با تاکید بر اینکه در این جلسه موادی از لایحه به کارگیری سلاح توسط ماموران نیروهای مسلح  از سوی اعضای کمیسیون به تصویب رسید، گفت: قرار شد دو ماده دوباره برای بررسی بیشتر به کمیته دفاعی بازگردانده شود تا در جلسات آینده در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما