سند بخشی از میدان آزادی به نام شهرداری تهران صادر شد

کدخبر: 391892
اقتصاد نیوز : محمد نادر محمد زاده، مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات از صدور سند بخشی میدان آزادی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن و چهل و دومین فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سند بخشی از میدان آزادی به نام شهرداری تهران صادر شد.

محمد نادر محمد زاده مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و چهل و دومین جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران از صدور سند بخشی از میدان آزادی خبر داد.

محمد زاده گفت: برای اولین بار در کشور است که برای یک میدان سند تک برگی صادر شده است.

او افزود: میدان آزادی در محدوده منطقه ۹ شهرداری تهران در پلاک ثبتی ۲۳۹۵ اصلی واقع شده است؛ که معروف به اراضی طرشت میباشد.

او گفت: با هماهنگی‌های انجام شده جهت حفظ و صیانت از اموال شهرداری تهران و حفظ حقوق بیت المال کارگروهی با حضور سازمان املاک و مستغلات، اداره کل ثبت استان تهران، اداره کل راه و شهر سازی، وزارت اطلاعات، سازمان محیط زیست روسای ادارات ثبت شهر آرا، زیبا دشت و رودکی به ریاست بازپرس ویژه شورای حفظ حقوق بیت المال تشکیل شده است که از دست اورد‌های این کارگروه صدور اسنادی، چون بخشی از اتوبان شهید همت و میدان آزادی برای اولین بار در کشور است.

محمد زاده گفت: اراضی طرشت جزو آن دسته از املاک می‌باشدکه موردتوجه سود جویان بوده و هر ساله مبالغی را با عناوین مختلف از شهرداری تهران برداشت میکردند که با صدور این اسناد این املاک تثبیت و جلوی سو استفاده احتمالی افراد سودجو دربرداشت‌های غیر قانونی از شهرداری تهران گرفته خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما