برنامه‌های «مبین وان» برای افزایش سود

کدخبر: 350070
گروه شرکت‌ها: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مبین وان کیش تقسیم سود ۱۰۰ ریال به ازای هر سهم سال 98 را تصویب کرد .

مسعود وکیلی‌نیا، مدیرعامل مبین وان کیش در این مجمع با اعلام  تلاش این شرکت برای سوددهی بیشتر و  توسعه سبد محصولات قابل ارائه و خروج از تک محصولی گفت : با اینکه  که شیوع کرونا در حوزه‌های اقتصادی مشکلات زیادی ایجاد کرده است شرکت مبین وان کیش توانست افق جدیدی در حوزه سوددهی و درآمدزایی ایجاد کند.

وی با بیان اینکه امسال اهداف بالاتری در راستای ارتقای درآمد عملیاتی و سود شرکت تعیین شده افزود: مبین وان یک شرکت فعال در حوزه دیجیتال و ارزش افزود است که در سال جاری به منظور افزایش بازدهی و سوددهی به سهامداران، فعالیت های نوینی را به پرتفوی خود اضافه خواهد کرد .

وکیلی نیا با اشاره به افزایش سود شرکت در یک سال گذشته، افزود : درآمدهای عملیاتی مبین وان از ۸۹ میلیارد تومان در سال 97 به بیش از ۱۱۸ میلیارد تومان در سال ۹۸ افزایش یافت. همچنین سود خالص شرکت از ۷ میلیارد تومان در سال ۹۷ به حدود ۱۲ میلیارد رسید که حاکی از  سودی بیش از ۵۰ درصد است.

وی با اشاره به اینکه در سه ماهه پایانی سال ۹۸  به صورت ویژه در حوزه ارائه سرویس‌های مالی و فین تمرکز کردیم و انتظار داریم با برنامه هایی که در حال اجرایی شدن است سود خوبی نصیب سهامداران شود، ادامه داد : برای ارائه خدمات و توسعه فعالیت ها با چند شرکت داخلی و خارجی در حال رایزنی برای ارائه سرویس های دیجیتال بر بسترهای متنوع و جدید هستیم.

وی ورود جدی در بخش ارائه محصولات دیجیتال در  بازی و سرگرمی را از دیگر اقدامات شرکت مبین وان کیش عنوان کرد و گفت: در این بخش با مجوز هایی که برای ارائه خدمات در حوزه ویدیو داشتیم اقداماتی انجام شده و در حال ارائه بازی‌های دیجیتال در بازارهای داخلی و بین المللی هستیم.

وکیلی نیا درباره برنامه های شرکت در حوزه فین تک نیز گفت: پلتفرم های لازم برای ارائه خدمات فروش شارژ و پرداخت قبض مهیا شده و در حال ایجاد شرایط لازم برای ورود به تجمیع کنندگی فروش شارژ هستیم. همچنین در بخش SMSهای گروهی که می تواند منابع درآمدی شرکت را به خوبی گسترش دهد و ارائه خدمات بر بستر دیتا سنتر نیز ورود کردیم که با برنامه‌هایی که هدف‌گذاری شده است، آینده روشنی در انتظار شرکت قابل تصور است و انتظار داریم در سال جاری شاهد رشد ۱۰۰ درصدی درآمد باشیم.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما