کدخبر: ۲۰۱۶۸۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین مطرح کرد:

استقبال بانک ایران زمین از جوانان توانمند و صاحب ایده در حوزه دیجیتال

گروه بنگاه‌ها: عضو هیات مدیره بانک ایران زمین گفت: در نظام بانکی تحولاتی در حال صورت گرفتن است و بانک ایران زمین به عنوان یک بانک پیشرو در حوزه دیجیتال اماده استفاده از جوان های توانمند و صاحب ایده است.

قربانی با اعلام این مطلب افزود: ما موضوع بانکداری دیجیتال را خارج از زندگی دیجیتالی که امروزه مرسوم است نمیتوانیم ببینیم، از این رو بانک ایران زمین مدت‌هاست در تلاش است که طرحی نوین در حوزه بانکداری الکترونیک ایجاد کنند؛ زیرا بانکداری دیجیتال یکی از حوزه‌هایی است که آینده نظام‌های بانکی را شکل خواهد داد.

وی در ادامه افزود: بحث بانکداری و نظام بانکی به جهت اینکه بخش قابل توجهی از تعاملات اقتصادی یک کشور را مدیریت می‌کند و هر گونه مشکل، گشایش و فراخ بالی که درنظام بانکی صورت گیرد میتواند تاثیر مستقیم بر اقتصاد آن کشور داشته باشد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

عضوهیات مدیره بانک ایران زمین گفت: برای مثال نا‌آرامی‌هایی که اخیراً پیرامون موسسات مالی غیرمجاز پیش آمد، نشان داد که به چه میزان اقشار مختلف جامعه می‌توانند تحت تاثیر آن قرار بگیرند. 

قربانی با اشاره به اینکه خیلی از فعالیت‌هایی که در حوزه بانکداری دیجیتال صورت می‌گیرد را باید از هم اکنون و آرام آرام شاهد تبلورش در محصولات و خدمات خود باشیم گفت: این موضوع به فعالیت‌هایی که در یکی دو سال گذشته در بانک ایران زمین صورت گرفته است برمی‌گردد. کارهای زیربنایی که استارت اولیه آن با جذب افراد توانمند و قابل به مجموعه شکل گرفت و با اصلاح فرآیندها، توجه بیشتر به آرمان‌ها و ارزش‌هایی که ما در حوزه بانکداری به عنوان یک بانک دیجیتال ترسیم کرده‌ایم‌ تداوم و ادامه پیدا خواهد کرد.  

وی افزود: نرم افزار همراه پرداخت که طراحی و ماژول‌های که در آن دیده شده و فرایند کلی که از ابتدا تا انتهای آن توسط شرکت‌های زیرمجموعه صورت انجام می‌شود، یکی از محصولاتی است که در هفتمین همایش بانکداری دیجیتال رونمایی شد. 

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین ادامه داد: همراه بانک ایران زمین به مجموعه جوان‌های پنج الی شش نفری که تنها یک گروه بوده و دارای توانمندی‌های علمی، فنی و حرفه‌ای می باشند اعتماد کرده و به آنها این جسارت را می‌بخشد که در تولید محصولات با ما همکاری کنند. 

قربانی در پایان خاطرنشان کرد: محصول همراه بانک جدید بانک ایران زمین فقط یک نرم افزار نیست که در مجموعه توسعه پیدا می‌کنند بلکه یک فرهنگ است چراکه برای من به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره بسیار ارزشمند است که این پیام را به تمام جوانهای کشور بدهیم که در نظام بانکی تحولاتی در حال صورت گرفتن است.