با افتتاح سه دفتر جدید در مشهد، شیراز و تهران انجام شد

توسعه مراکز خدمات موبایل سامسونگ در ایران

کدخبر: 219118

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

گروه بنگاه‌ها: شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی با افتتاح مراکز جدیدی در شهرهای مختلف ایران، گستردگی شبکه خدمات پس از فروش تلفن همراه را توسعه داده است.

به گزارش روابط عمومی سامسونگ الکترونیکس، این مراکز جدید در شهرهای مشهد (میدان استقلال، فروشگاه آونگ)، شیراز (واقع در معالی آباد، نبش ساختمان قصر ۲) و تهران (در پاساژ ارگ) افتتاح شده‌اند. این شعبه‌ها براساس استانداردهای جهانی مراکز خدمات سامسونگ به شکلی مدرن طراحی شده و با پیاده‌سازی رویه‌های بروز بین‌المللی، نسل جدیدی از خدمات را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند.

سامسونگ 1

بر اساس این گزارش، کاربران موبایل و تبلت سامسونگ با مراجعه به این مراکز می‌توانند علاوه بر خریدی مطمئن از خدماتی متنوع شامل مشاوره و راهنمای خرید، آشنایی با فناوری‌ها و محصولات جدید سامسونگ و نظارت مستقیم بر فرآیند تعمیر محصول خود از طریق ارتباط رو در رو با کارشناسان فنی، بهره‌مند شوند.

همچنین به منظور افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان سامسونگ، در مراکز مذکور کلیه خدمات خارج از گارانتی تا پایان ماه مبارک رمضان با احتساب ۲۰ درصد تخفیف اجرت تعمیر ارایه خواهد شد.

بنا بر این گزارش، مراکز جدید خدمات موبایل سامسونگ در شهرهای شیراز، مشهد و تهران از ساعت ۹ تا ۲۱ (در تهران تا ۲۲) آماده ارائه خدمات هستند.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما