ضرورت توسعه کسب و کارها با استفاده از فناوری های نو

کدخبر: 263773

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اقتصادنیوز: یک شرکت ایرانی با راه اندازی مرکز نواوری"او"بدنیال استفاده از خدمات ای تی برای توسعه کسب و کارها است.

ناصر پاشاپورنیک مدیرعامل شرکت "دی ان ای یونیون" گفت:با استفاده از افراد مسلط به فناوریهای روز دنیا،قصد توسعه صنعت بازاریابی در ایران را داریم.

 وی با اشاره به اینکه وجود مرکزی که به اطلاعات آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا دسترسی داشته باشد، در شرایط تحریم کنونی امری ضروری است افزود: ما دارای 20 سال سابقه در  صنعت مارکتینگ هستیم و اکنون قصد داریم با  تکنولوژی‌های روز، به مشتریان خود خدمات نوین را ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شتاب‌دهنده‌های عمومی، کمک‌های شایانی به حوزه استارتاپ‌ها می‌کنند اما تفاوت‌هایی میان مرکز «آو» با این مدل شتاب‌دهنده‌ها وجود دارد.

c254cf61-db10-4aba-9397-05913aabb2e3

در همین راستا فریدون کورنگی، مدیرعامل مپس از دیگر سهامداران "مرکز نوآوری"نیز  در پاسخ به خبرنگار اقتصادنیوز  که روش شما از چه مزیتی برخوردار است، تصریح کرد: ما با ارتباط نزدیک  با مشتریان ابتدا به شناسایی نیاز مشتری به طور دقیق و عمیق پرداخته و پس از شناسایی زیست‌بوم به توسعه آن می‌پردازیم.

مدیرعامل «مپس» تصریح کرد: در این مدل با تکیه بر تحقیقات بازار، ارزش افزوده مدنظر مشتری که از اهمیت بسیاری برخوردار است، تداعی می‌شود و سایر نیازهای مشتری نظیر حل مشکلات بازار و نیروی انسانی متخصص نیز در مرحله بعدی مورد بررسی قرار می‌گیرد .

 

 

تیتر یک
  • پنجمین روز متوالی خروج پول حقیقی؛

    روز سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ماه، دو گروه «استخراج کانه‌های فلزی» و «بانک‌ها و موسسات اعتباری» یکپارچه قرمزپوش شدند و تمامی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما