کدخبر: ۳۰۱۳۲۷ لینک کوتاه

رویکرد صادرات محور در هلدینگ صدرتامین

گروه بنگاه ها- اولویت اصلی هلدینگ صدر تامین افزایش تولید و صادرات است که تاکنون برنامه های این شرکت محقق شده که انتظار داریم تا پایان سال روند تولید همچنان سیر افزایشی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در سفر به قزوین و ضمن بازدید از کارخانه  های کاشی و سرامیک الوند و سرام آرا ، حرکت به سوی بازار های هدف را مهم برشمرد و خاطر نشان کرد:بازار کشور های دور و نزدیک باید در تسخیر تولیدات ایران باشد چرا که تولیدات ایرانی توانایی رقابت با برند های خارجی را دارد . بنابراین با توجه به برنامه و نگاه تامین بازار داخل باید رویکرد صادرات محور را در دستور کار قرار داد.

غلامرضا سلیمانی در ادامه با تاکید بر این اصل که کیفیت را همواره باید مورد توجه قرار داد و محصول درجه یک روانه بازار مصرف کرد، گفت: امیدواریم با توانایی و چشم انداز روشنی که در صنایع سرام آرا شاهد هستیم صادرات این شرکت بیش از پیش افزایش یابد.

وی افزود: شرکت سرمایه گذاری صدر تامین یکی از برترین مجموعه های بزرگ صنعت کاشی و سرامیک کشور محسوب می شود که توانسته با برندسازی و رعایت کیفیت، بازارهای خاورمیانه و آسیای میانه را به تسخیر محصولات خود درآورد.

سلیمانی تصریح کرد: یکی از برنامه های امسال، بورسی کردن واحدهای زیر مجموعه هلدینگ صدر تامین است که قطعا این روند موجب به وجود آمدن فرصت های جدید برای کارخانجات خواهد شد. بنابراین معتقد هستیم که حضور در فرابورس برای سرام آرا و زغال سنگ طبس آینده روشنی برای این شرکت ها رقم خواهد زد.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند