کدخبر: ۳۰۵۱۷۹ لینک کوتاه

اقدامات زیست محیطی و زیرساختی توسط پالایشگاه تبریز​

گروه بنگا ها – شرکت پالایش نفت تبریز در راستای انجام مسوولیت های اجتماعی خود اقدام به ساخت جاده و کاشت دو هزار اصل نهال در حومه پالایشگاه کرده است.

جاده شهدای پالایشگاه تبریز در ضلع شرقی پالایشگاه به طول حدود دو هزار متر و عرض چهار متر و با صرف هزینه ای معادل یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جهت دسترسی جوامع محلی همجوار پالایشگاه در راستای مسوولیت‌های اجتماعی احداث و با حضور فرماندار شهرستان تبریز به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان تبریز در مراسم افتتاح جاده شهدای پالایشگاه تبریز گفت: چند نوع سرمایه اقتصادی، اجتماعی و انسانی وجود دارد که  سرمایه‌ی انسانی، بزرگترین سرمایه کشور ما است.

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه تبریز ، بهروز مهدوی ادامه داد: سرمایه‌های انسانی در دوران دفاع مقدس جانانه از اسلام و نظام دفاع کردند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران در تصرف دشمن باقی بماند.

وی با اشاره به این‌که پالایشگاه تبریز 31 شهید تقدیم انقلاب کرده است، اظهار کرد: کارکنان این شرکت سرمایه بزرگ انسانی برای شهر تبریز هستند که در یک واحد استراتژیک برای اعتلای میهن اسلامی فعالیت می کنند.

مهدوی گفت: شرکت پالایش نفت تبریز در راستای حفاظت از محیط زیست فعالیت های بسیار خوبی انجام داده و برای داشتن منطقه ای پاک و بدون آلاینده نیز، اقدامات بسیار مهمی از سوی این شرکت انجام گرفته که ضروری است اطلاع رسانی شود.

وی اضافه کرد: طرح کاشت دو هزار اصل نهال در حاشیه جنوبی پالایشگاه تبریز و همجوار با منطقه کجوار اقدام بسیار مثبتی در کاهش آلاینده‌ها و طراوت هوای منطقه است که بخشی از اقدامات زیست محیطی این شرکت برای داشتن هوای پاک در منطقه است.

فرماندار شهرستان تبریز گفت: ارتقای کیفیت بنزین و نفت‌گاز به استاندارد یورو۵ در شرکت پالایش نفت تبریز از جمله دیگر اقدامات مهم این پالایشگاه در راستای حفاظت از محیط زیست است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند