کدخبر: ۳۰۶۲۱۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کسب مدال زرین روابط عمومی توسط مدیرعامل فولاد هرمزگان

گروه بنگاه ها: دومین مدال زرین حرفه ای گرایی در روابط عمومی به مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اعطا شد.

به گزارش اقتصادنیوز، در هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی که در هتل المپیک تهران برگزار شد، از فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان به عنوان مدیر برتر در حوزه مسوولیت اجتماعی و همچنین رضا صفریان مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر شد.

در حاشیه این کنفرانس فرزاد  ارزانی  مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان در حمع خبرنگاران گفت: شرکت فولاد هرمزگان در حوزه عمرانی در ساخت و تجهیز مدارس منطقه مشارکت دارد.

وی افزود: همچنین پرداخت کمک های مالی به بیمارستان کودکان و ساخت و تجهیز سایر اماکن عام المنفعه در سال های پیشین از جمله مواردی است که این شرکت در آن نقش داشته است.مساعدت های مالی به سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش و دانشگاه ها، حمایت از نخبگان جامعه و پشتیبانی مالی از همایش های علمی و تحقیقاتی از دیگر اقدامات فولاد هرمزگان است.

به گفته مدیر عامل فولاد هرمزگان طی سال جاری یک میلیارد تومان نیز بابت کمک به سیل زدگان از جانب فولاد هرمزگان هزینه شده که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر است تا در سال جاری حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان هزینه برای مسئولیت های اجتماعی اختصاص داده شود.

رضا صفریان مدیر روابط عمومی عمومی فولاد هرمزگان نیزدر حاشیه این مراسم افزود: روابط عمومی این شرکت از اواخر سال 97 و سال جاری بر اساس استراتژی تدوین شده حرکت می کند و بر اساس آن اقدامات را تعریف و نظام های مختلف  را دنیال می کنیم.

فولاد هرمزگان

به گفته  وی ، در حوزه مسوولیت های اجتماعی با کمک مشاوران با تجربه و همچنین فولاد مبارکه یک سری از فرآیندها را تعریف  و بر اسای چارچوب خاص حرکت کردیم زیرا که هدف ما ارتقا تعامل با جامعه در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ملی ادبی و تقویت برند شرکت و سازمان است.

مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان تصریح کرد: در زمینه مسوولیت های اجتماعی نظام مسوولیت  اجتماعی تعریف را کردیم که در این زمینه در حال تنظیم یک گزارش GRI  یعنی شفاف سازی هستیم که فقط فولاد مبارکه از این گزارش برخوردار است وامیدواریم امسال تا اوایل سال آینده گزارش مذکور ارایه شود.

صفریان تاکید کرد: شفاف سازی از ویژگی های فولاد هرمزگان است  زیرا هدف ما حضور مستمر در حوزه های مختلف مسوولیت های احتماعی است.

در  مراسم  هفتمین کنفرانس  حرفه ای گرایی در روابط عمومی ، انتخاب و معرفی مدیر نمونه ملی روابط عمومی در حوزه صنعت در بخش مسوولیت های اجتماعی انجام شد که در این دوره پس از ارزیابی های صورت گرفته توسط اعضای شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی ایران و اعضای شورای سیاست گذاری هفتمین کنفرانس حرفه ای گرایی، فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از شرکت های گروه فولاد مبارکه اصفهان، بعنوان "آقای تکنولوژی فولاد ایران" تقدیر شد  و در این کنفرانس مدال زرین مدیر ملی  جهادی حرفه ای گرایی در روابط عمومی در حوزه مسوولیت های اجتماعی  را دریافت کرد.همچنین  لوح تقدیر ایفای نقش ویژه در حوزه مسئولیت های اجتماعی به رضا صفریان، مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان تعلق گرفت. همچنین از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان جهت نقش ارزنده در توسعه روابط عمومی تقدیر شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند