کدخبر: ۳۰۸۵۷۸ لینک کوتاه

امادگی «سحرخیز» برای تسهیل شرایط مبادله زعفران

گروه بنگاه‌ها: با استفاده از انبارهای بورس زعفران سحرخیز، بازرگانان و تولیدکنندگان می توانند زعفران خود را در محلی امن و مطابق با استانداردهای روز دنیا نگهداری و در هرزمان بدون مراجعه ؛ نسبت به فرو‌ش آن اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای سحر خیز، فرزاد سحر خیز عضو هیات مدیره گروه شرکت‌های زعفران سحر خیز اعلام کرد: در حال حاضر انبار بورس سحرخیز مخصوص نگهداری زعفران نگین و‌ زعفران پوشال بوده که انبار زعفران پوشال این شرکت بزرگترین انبار زعفران پوشال ایران است.

فرزاد سحرخیز با بیان اینکه ظرفیت کلی انبارهای شرکت سحرخیز 7 تن است، افزود: جهت سهولت تحویل زعفران توسط سپرده گذاران امکان ایجاد کد بورسی کارگزاری در محل انبار برای سپرده گذاران زعفران فراهم شده است. همچنین آموزش چگونگی انجام معاملات بورس نیز به سپرده گذاران در محل انبار داده می‌شود.

وی افزود: خرید و حمایت مستمر گروه سحرخیز در تابلوی معاملات از نمادهای نگین و پوشال و استفاده از اعتبار برند سحرخیز در زمان فروش زعفران سپرده گذاری شده، از جمله مزایای تحویل زعفران به انبار بورس سحرخیز است.

به گفته عضو هیات مدیره گروه شرکت‌های زعفران سحرخیز آموزش و مشاوره کاشت، داشت و برداشت ونیز تخفیف شهریه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سحرخیز برای سپرده گذاران زعفران و وابستگان را از دیگر مزایای تحویل زعفران به انبار بورس سحرخیز است.

سحرخیز در ادامه گفت: علاوه بر امکان مراجعه حضوری جهت سهولت، امکان نوبت دهی آنلاین برای تعیین ساعت و روز مشخص تحویل زعفران به انبارنیز فراهم است.

سحرخیز

عضو هیات مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز با بیان اینکه حضور زعفران در بورس کالا، موجب افزایش شفافیت در معاملات می‌شود، گفت: ارتقای وضعیت استانداردهای نگهداری و امنیت زعفران، فروش آنلاین و صرفه جویی در زمان و هزینه‌های فرآیند فروش و زمینه سازی برای حضور زعفران ایران در بورس‌های خارجی، از دیگر ویژگی‌های مثبت حضور زعفران در بورس کالا است.

 

این مطلب برایم مفید است
22 نفر این پست را پسندیده اند