کدخبر: ۳۱۰۳۹۸ لینک کوتاه

سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد

بدون تردید، بسیاری از اقشار مختلف جامعه آشنایی و آگاهی کافی از روش های سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد را نداشته و به همین دلیل قادر نیستند تنهایی به سرمایه گذاری اقدام کنند.

از سوی دیگر، با توجه به اهمیت و ضرورت سرمایه گذاری برای برخورداری از رفاه و آرامش در آینده، این موضوع یک امر الزام آور و ضروری به شمار می رود. شایان ذکر است که سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد، یک روش و مرحله ای فراتر از پسانداز قرار داشته و برای رسیدن به رفاه اقتصادی و مالی بسیار کمک کننده و یاری دهند افراد می باشد. از طرف دیگر، باید به این نکته اذعان داشت که انجام سرمایه گذاری همواره با ریسک ها و خطراتی عجین شده است.

بر همین اساس و به منظور رسیدن به نتایج مطلوب و مناسب در امر سرمایه گذاری، شناخت و آگاهی افراد از این حوزه بسیار مؤثر و تاثیر گذار می باشد. اگرچه امروزه متاثر از رشد و پیشرفت تکنولوژی شیوه های متعددی برای اقدام به سرمایه گذاری وجود دارد، اما ممکن است بسیاری از این روش های به یک سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد ختم نشود. به همین جهت، قبل ار اقدام به سرمایه گذاری، بررسی و ارزیابی حوزه مورد نظر برای انجام این کار، نقش بسزایی در این زمینه ایفا می نماید.

لزوم اقدام به سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد

بدون تردید، زندگی در شرایط تحریم و اوضاع نابسامان اقتصادی، اهمیت سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد و در عین حال هوشمندانه را بیش از پیش گوشزد می نماید. از سوی دیگر، از مسائل و دغدغه هایی که بسیاری از افراد برای انجام سرمایه گذاری با آن درگیر و دچار چالش می شوند، قانونی و شرعی بودن، به انضمام پرسود بودن آن می باشد. بر همین اساس، افراد برای دستیابی به سود بیشتر و چند برابر کردن سرمایه خود، روش های متعددی را مورد توجه قرار می دهند.

سرمایه گذاری در بازار ارز، طلا و حوزه املاک، بخشی از راهکارهای در دسترس افراد برای رسیدن به سود و سرمایه بیشتر می باشد. اگرچه این شیوه ها، روش های متداول و رایج برای سرمایه گذاری به شمار می آیند، اما به سبب نوسانات و مشکلات و بی ثباتی موجود در عرصه اقتصادی، صرفاً در زمره روش های سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد محسوب نمی شوند. از طرف دیگر، بسیاری از افراد علی رغم اختصاص دادن زمان و وقت بیش از حد برای یافتن روش های سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد، اما عملاً به نتیجه ای در این زمینه دست پیدا نمی کنند. 

یکی از روش های سرمایه گذاری کم ریسک و در عین حال قانونی و شرعی، سرمایه گذاری در بخش تامین کالای مجموعه قسطی کلاب به شمار می رود. در این روش، قابلیت سرمایه گذاری با پول کم برای افراد امکان پذیر و مهیا می باشد. بر همین اساس، از مزیت های قابل توجه و حائز اهمیت در این زمینه علاوه بر سرمایه گذاری با پول کم، تضمینی بودن این شیوه می باشد. 

قسطی کلاب4

                                                      سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد

مزیت های سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد در قسطی کلاب

بدون تردید، سرمایه گذاری در شرکت قسطی کلاب، یک سرمایه گذاری کاملاً تضمین شده و پر سود تلقی می گردد. روش های سرمایه گذاری در شرکت قسطی کلاب به منظور انجام سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد، در سه روش انجام می گیرد. 

بر این اساس، چنانچه سرمایه گذار قراردادی با میزان 35% انعقاد نماید، در پایان یکسال اصل و سود پول خود را به صورت کامل دریافت می کند. 

چنانچه قرارداد منعقد شده 32% باشد، سرمایه گذار علاوه بر دریافت اصل پول خود در پایان سال، به صورت ماهیانه نیز سود مورد نظر خود را دریافت می کند. 

در صورتی که قرارداد سرمایه گذار 24% در نظر گرفته شده باشد، سرمایه گذار علاوه بر دریافت بخشی از اصل پول، به صورت ماهیانه سودی نیز به او تعلق می گیرد. 

ضمانت بازپرداخت 100% اصل و سود پول، دریافت ضمانت در هنگام قرارداد و سرمایه گذاری پرسود و تضمین شده، از دیگر مزیت های سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد در قسطی کلاب محسوب می شود.  

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند