ارائه کامل زنجیره مرکز داده توسط یک شرکت داخلی

کدخبر: 317368

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

گروه بنگاه‌ها:یک شرکت داخلی بعنوان یک پیمانکار مراکز داده، ارائه دهنده فناوری های نوین و پلتفرم های نرم افزاری به صورت زنجیره کامل به متقاضیان ایرانی است.

 به گزارش اقتصادنیوز، صالح خواجه دلوئی معاون توسعه بازار و کسب و کار شرکت "آریا همراه "در رابطه با این شرکت گفت:   آریا همراه به واسطه پروژه شرکت ایرانسل تشکیل شد و با تجربه ساخت و بهره برداری مرکز داده ایرانسل، آریا همراه به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده خدمات managed-service  در ایران مطرح گردید، پس از آن پروژه های ملی متعددی از قبیل مراکز داده  کارت سوخت، شاپرک و بانک های متعدد در دستور کار قرار گرفت.در حال حاضر آریاهمراه از بهترین شرکتهایی است که زنجیره ارزش مراکز داده را به طور کامل ارائه می دهد.

معاون توسعه بازار آریا همراه گفت: در سبد محصولات شرکت ، سیستم های نرم افزاری را هم راه اندازی و در پلت فرم ها و نرم افزار های مختلف ورود پیدا کردیم.

وی افزود:در حوزه فناوری های نوین نیز مانند IOT، بلاکچین، cloud، هوش تجاری و هوش مصنوعی؛ شرکت آریا همراه با دارای بودن متخصصان توانمند ایرانی در زمینه تحقیق وتوسعه و انجام پروژه در این حوزه ها با هدف کسب درصدقابل توجهی از بازار ایران اقدام کرده است و در همین راستا اولین پروژه IOT کشور را در سال 95 انجام دادیم و مشتریان زیادی هم در این زمینه داریم.

وی در مورد حوزه فضای ابری گفت: در بحث  private IaaS  و public cloud کار کرده ایم و  می توانم بگویم تمام سیستم های ما از ابتدا به صورت بومی نگارش شده  و متخصصان خودمان این کار را انجام داده اند و به هیچ عنوان از سیستم های open source  یا سیستم های دیگر استفاده نشده است.

تیتر یک
  • پیش بینی وضعیت بورس در آخرین هفته فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: شاخص کل بورس در هفته اخیر ۶ هزار و ۷۱۹ واحد افت کرد و شاهد تداوم بازدهی منفی بورس بودیم. آیا این روند در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما