ماجراجویی در گوشواره هند

کدخبر: 317677

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

سریلانکا توسط مارکو پولو به عنوان یکی از بهترین جزایر جهان توصیف شده است و دارای تاریخی است که قدمت آن به هزاران سال می رسد. اگرچه کوچک است، اما در این کشور تاریخ، طبیعت و زیبایی بسیاری مشاهده شده است.

 سواحل، جنگل ها، مزارع چای، معابد و دیگر جاذبه های گردشگری سریلانکا گردشگران را به خود جذب می کند. برای آشنایی با بهترین جاذبه گردشگری در بهترین شهرها و مکان های گوشواره هند با ما همراه باشید.

قله آدم سریلانکا

قله آدم واقع در یک سایت بیولوژیکی متنوع، کوهی بلند و با شکوه در مرکز سریلانکا است. صعود 2،243 متری یک مسیر زیارتی مشترک در آیین بودایی است، زیرا گفته می شود اثری از ردپای خود بودا در نزدیکی قله وجود دارد. گردشگران تور سریلانکا نوروز 99 با هدف رسیدن به بالای کوه در حوالی سپیده دم، طلوع خورشید فراموش نشدنی را مشاهده خواهند کرد.

الفبای سفر2

میریسا، زیباترین سواحل سریلانکا

در زیر آفتاب میریسا دراز بکشید یا در آب روشن و فیروزه ای این روستای کوچک ساحلی شناور شوید. سواحل زیبای مخفی و یک صحنه زندگی پر رونق شبانه، میریسا را به یک مکان عالی برای گردشگرانی که با خرید بلیط هواپیما به این کشور سفر دارند، تبدیل می کند. میریسا همچنین به خاطر مناطق فوق العاده برای تماشای نهنگ و دلفین ها مشهور است.

الفبای سفر3

کندی، شهر دندان بودا

این شهر بزرگ در یک فلات واقع شده که توسط کوه های مرتفع مرکزی احاطه شده است. میراث جهانی کندی، مکانی است که در آن می توانید برای گرفتن طعم و مزه فرهنگ سینالهی و به خصوص شرکت در جشنواره Esala Perahera در تابستان، از آن بازدید کنید. از معبد دندان که در قرن چهارم ساخته شده است و یک یادگار بسیار مقدس - دندان بودا - در آن نگهداری می شود، بازدید کنید.

الفبای سفر4

گال، شهری پر از آرامش

برای استراحت و رسیدن به آرامشی بی نظیر از شهر خوب گال دیدن کنید. این شهر مملو از ویلاهای جذاب هلندی و منظره ساحلی دلپذیر است. از قلعه گال، قلعه ساخته هلندی بازدید کنید که هم اکنون یک میراث جهانی و بزرگترین قلعه دریایی باقیمانده در آسیا می باشد که توسط اشغالگران اروپایی ساخته شده است. از دیگر مکان های خوب می توان به بندر طبیعی، کلیسای جامع سنت ماری و استادیوم بین المللی گال اشاره کرد که به طور گسترده به عنوان دیدنی ترین زمین کریکت در نظر گرفته شده است و پذیرای گردشگران تورهای نوروز 99 می باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما