کدخبر: ۳۲۳۸۹۵ لینک کوتاه

ناشران و توسعه دهندگان محتوای ایرانی در چارخونه «جمعشون جمعه»

چارخونه بازار سرگرمی و محتوای دیجیتال است که دسترسی سریع، آسان و امن به بیش از ۱۸۵ هزار برنامه، بازی، موسیقی، فیلم و سریال و انیمیشن، کتاب، روزنامه و مجله را در گوشی‌های اندرویدی برای کاربران فراهم می‌کند.

شما ناشر و توسعه دهنده عزیز می‌توانید با انتشار محتوا و محصولات خود اعم از برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب، مجله و روزنامه در چارخونه از فرصت‌های موجود بهره‌مند شوید و محتوای خود را به میلیون‌ها کاربر چارخونه عرضه کنید.

برای عرضه نرم‌افزار و محتوای دیجیتالی شما در جشنواره زمستانی چارخونه از ۱۵ بهمن تا ۲۰ اسفند ماه 1398، هدایای ویژه‌ای در نظر گرفتیم:

  • به محتواهای منتشر شده جدید در دوره جشنواره، جایگاه تبلیغاتی بنری و رپورتاژ ویژه نقد و بررسی در مجله چارخونه اختصاص می‌‌یابد.

  • به محتوای منتخب در هر دسته بندی، بسته تبلیغاتی چارخونه به ارزش 150 میلیون ریال اختصاص می یابد.

  • به علاوه به بهترین محتوا به انتخاب کاربران نیز جایزه نقدی ویژه‌ای تعلق می‌یابد.

از 15 بهمن الی 20 اسفند پذیرای نرم افزار و محتوای جدید شما در جشنواره زمستانی چارخونه هستیم.

اگر تا به حال محتوایی در چارخونه نداشته‌اید برای ارائه محتوای دیجیتالی خود می‌توانید با مراجعه به این آدرس https://seller.charkhoneh.com/signup عضو جدید خانواده ناشران و توسعه‌دهنده‌های چارخونه شوید و اگر هم از دوستان قدیمی ما هستید از این آدرس https://seller.charkhoneh.com/  می‌توانید محتواهای جدید خود را برای اشتراک با کاربران چارخونه بارگذاری کنید.

همچنین اگر سؤال و اطلاعات بیشتری نیاز داشتید همکاران ما بی‌صبرانه منتظر تماس شما با شماره 02149108000(داخلی 207) و یا ایمیل support@jhoobin.com هستند.

شرکت در جشنواره: http://developer.charkhoneh.com/

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند