کدخبر: ۳۲۷۲۹۷ لینک کوتاه

استعفای مدیرعامل تامین سرمایه امین

اقتصادنیوز؛ گروه بنگاه ها: سعید بداغی، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت تامین سرمایه امین پس از قریب به سه سال هدایت نخستین تامین سرمایه کشور، از سمت مدیرعاملی این شرکت استعفا کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ وی که با برنامه تحول کسب‌وکار امین و شعار هوشمندی مالی پا به عرصه بانکداری سرمایه‎گذاری نهاده بود؛ در دوران مدیریت خود توانست با پیاده‌سازی استراتژی تحول امین در چهار رکن بهینه‌سازی، تحول فرهنگ، مشتری‌محوری و کاربست فناوری‌های دیجیتال با استفاده از سه راهبرد ساده‌سازی، دیجیتالی‌شدن و نوآوری، امین را در یک مسیر جدید توسعه قرار داد. ایجاد و توسعه مراکز راهکارهای انرژی و سلامت که مبتنی بر ادبیات مشتریمحوری بجای خدمتمحوری است در کنار توسعه پلتفرم‌های تخصصی در صنایع هدف از دیگر دستاوردهای او بود.

وی توانست با جذب نخبگان مالی – دیجیتال، سهم پنج دانشگاه برتر کشور در سرمایه انسانی امین را به بیش از 50 درصد ارتقا دهد. کسب رتبه نخست فروش در واسطه‌گری مالی طی دو سال پیاپی در سال‌های 96 و 97، افزایش بیش از 115درصد سود خالص، در کنار افزایش قابل‌توجه سهم بازار امین از 9درصد به حدود 20درصد مرهون پیاده‌سازی استراتژی تحول در امین بود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند