کدخبر: ۳۳۰۲۸۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

" مرکز مصالح " کامل ترین مرکز تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی

مرکز مصالح بزرگترین وکامل ترین شرکت تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی اعم از انواع آهن آلات و ملزومات ‌تاسیساتی و حرارتی برودتی ساختمان است.

در مرکز مصالح می توانید کلیه مصالح ساختمان را تهیه کنید. این شرکت در بازار آهن شادآباد تهران واقع شده است و حدود یک دهه است که به مشتریان عزیز خدمات خود را ارائه می دهد.

‎این شرکت متخصص در تهیه نیاز ساختمان سازان در زمینه خرید مصالح است تا سازندگان محترم با اسودگی خاطر و جلوگیری اطلاف وقت در امر خرید و دریافت اطلاعات فنی دقیق در محصولات و تنوع قیمتی نسبت به کیفیت به راحتی مایحتاج خود را تامیین کنند.

‎این شرکت عرضه مصالح ساختمانی خود را توسعه داده تا مشتری بعد از اطمینان خود نسبت به شرکت بتواند اکثر مصالح خود را از یک مجموعه با اطمینان خاطر و اطلاف وقت کمتری خرید نماید.

‎شرکت مرکز مصالح محصولات آهن اعم از میلگرد تیراهن نبشی و ناودانی مش رابیتس و ورق و در زمینه تاسیسات کلیه نیاز ها ساختمان اعم از لوله پلیکا یزد و پلیمر گلپایگان و اتصالات ونصبیات بهداشتی و لوازم اتشنشانی ابرسانی را بطور مستقیم از کارخانه های مختلف با قیمت ها و کیفیت های مورد نظر مشتری با کمترین قیمت ممکنه اراعه میدهد.

آهن مرکزی1

‎مرکز مصالح با داشتن کادری مجرب متشکل از مهندسین و تکنسین های متخصص در تمامی زمینه های صنعت ساختمان بر این باور است تا تمامی نیاز های مشتریان چه در زمینه تهیه و چه در زمینه اجرا را برآورده سازد. ‎اخیرا شرکت مرکز مصالح با قالب های نوین وافل خود خدمات فنداسیون و سقف ریزی ساختمان را به مجموعه خود اضافه نموده که در امر اسکلت بتنی و سقف های ساختمان کاهش چشمگیر هزینه ها را در بر  گرفته.

‎مشتری میتواند با تماس با مجموعه مرکز مصالح از مشاوره رایگان در کلیه زمینه های ساختمان از خرید مصالح تا اجرای آن را بهره ببرند

این مرکز قیمت روز میلگرد و‌تمامی آهن آلات را در اختیار  مشتریان محترم قرار می‌دهد. ‎موجب افتخار این شرکت است تا اطلاعات تجربی و علمی خود را در راستای بهبود کیفیت و صرفه جویی انرژی و مالی در اختیار مشتریان عزیز بگذارد 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی شرکت مرکز مصالح به آدرس www.markazei.com مراجعه بفرمایید

 

این مطلب برایم مفید است
23 نفر این پست را پسندیده اند