کدخبر: ۳۳۴۰۵۵ لینک کوتاه

قدردانی معاون اول رییس‌جمهور از اقدامات منطقه آزاد کیش در پیشگیری از شیوع کرونا

گروه بنگاه ها - معاون اول رییس‌جمهور ضمن ابراز خرسندی از اقدامات پیشگیرانه در راستای شیوع ویروس کرونا در جزیره کیش گفت: اقدامات صورت گرفته در این جزیره می‌تواند الگویی برای کشور باشد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در دیدار غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، جزیره کیش را در پیشگیری از بیماری کووید 19 الگویی برای کشور مطرح و استمرار اقدامات صورت گرفته در این جزیره را آغاز مقدمات فعالیت مجدد اقتصادی در جزیره کیش دانست.

جهانگیری درخصوص اقدامات پیشگیرانه سازمان منطقه آزاد کیش، شورای سلامت و مشارکت بخش خصوصی به‌منظور حفظ ثبات و ایجاد امنیت اجتماعی میان اقشار مختلف جامعه در جزیره کیش تشکر و قدردانی کرد.

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز با اشاره به ارائه گزارش ستاد اقتصادی برای دوران پسا کرونا، خاطرنشان کرد: با همت سازمان منطقه آزاد کیش و همکاری و همراهی روسای چهارگانه در حوزه‌های سرمایه‌گذاری، هتلداری، بازار و تجارت و صنعت با نمایندگان و فعالین بخش خصوصی اقدامات موثر و پیشگیرانه انجام شده است.

وی با اشاره به همکاری و همراهی مشترک میان سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی این اتفاق را عامل مهم در شتاب گرفتن موضوعات اقتصادی بعد از کرونا دانست و افزود: اقدامات پیشگیرانه از شیوع این بیماری در منطقه آزاد کیش می‌تواند به‌عنوان برنامه‌ای کاربردی و تاثیرگذار در مناطق دیگر نیز به کار گرفته شود.

مظفری با تاکید بر برنامه‌ریزی‌‌های صورت گرفته میان حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی در ستاد اقتصادی پسا کرونا، افزود: می‌توانیم با ظرفیت‌های موجود در جزیره کیش این بخش را فعال کنیم و از امکاناتی که در کشور به این موضوع اختصاص داده شده است بهره لازم را ببریم.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند