کدخبر: ۳۱۶۶۱۶ لینک کوتاه

قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه‌گرمی | دوشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۵

اقتصادنیوز: امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸ بازار طلا و ارز پس از افزایش بی‌سابقه نرخ طلا و سکه و ارز از ۶ماهه گذشته، از اواسط هفته قبل روند نزولی خود را آغاز کرده است. اما پس از حدود یک هفته ریزش در قیمت‌ها بازار طلا و ارز امروز شاهد نوسان دوباره قیمت‌ها است. صبح امروز قیمت دلار ۳۰۰ تومان گران‌تر شد و دوباره تا ظهر امروز به مسیر نزولی بازگشت . همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز که همراه با قیمت دلار وارد شیب نزولی شد بود ۴۴۵ هزار تومان معامله شد. قیمت سکه نیز که در روزهای گذشته رشد بی‌سابقه‌ای داشت امروز چهار میلیون و چهارصد هزار تومان خرید و فروش شد.

به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز دوشنبه ۲۵ آذر  سکه طرح جدید به 4 میلیون و 349 هزار تومان و سکه طرح قدیم 4 میلیون و 394 هزار تومان رسید. قیمت نیم‌سکه 2 میلیون و 349 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 440 هزار تومان بوده است.سکه گرمی هم با قیمت 900 هزار تومان به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ | روند نوسانی قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

 

آخرین نرخ سکه امامی

امروز سکه امامی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۴,۴۲۱,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و بیست و یک هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۲۷ درصدی به ۴,۴۰۹,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و نه هزار) تومان رسید.

جدول قیمت 3 روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۴۰۹,۰۰۰ -۱۲,۰۰۰ -۰.۲۸ امروز
۴,۴۲۱,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰ ۲.۲۶ روز قبل
۴,۳۲۱,۰۰۰ -۱۲۸,۰۰۰ -۲.۹۷ ۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت سکه بهار آزادی امروز

 

سکه بهار آزادی امروز با کاهش ۰.۶۸ درصدی، از ۴,۳۷۹,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار) تومان به ۴,۳۴۹,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و چهل و نه هزار) تومان رسید.

جدول قیمت 3 روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۳۴۹,۰۰۰ -۳۰,۰۰۰ -۰.۶۹ امروز
۴,۳۷۹,۰۰۰ ۹۰,۰۰۰ ۲.۰۵ روز قبل
۴,۲۸۹,۰۰۰ -۱۱۰,۰۰۰ -۲.۵۷ ۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند