کدخبر: ۳۲۲۱۴۴ لینک کوتاه

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا، یورو امروز سه شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ | نوسان افزایشی قیمت‌ها در بازار

اقتصادنیوز: امروز سه شنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ بازار ارز و طلای تهران روز آرامی را سپری کرد و علی‌رغم نوسان محدود با کاهش اندک برخی از نرخ‌ها مواجه شد.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار در حالی روز جاری را آغاز نمود که در روز گذشته با کاهش 7 تومانی با قیمت 13.400 تومانی به کار خود پایان داده بود اما امروز قیمت دلار با 4 تومان افزایش نسبت به روز گذشته و با رقم 13.440 تومان آغاز شد. این در صورتی است که در اوج نوسانات امروز، رقم13.500 تومانی برای دلار ثبت شد و در کف سطح این نوسانات نیز رقم  13.050 تومانی برای هر دلار آمریکا مشاهد شد. در همین صرافی ملی ، نرخ خرید و فروش دلا را به ترتیب 12.900 و 13.000 تومان اعلام کرد.

همچنین  قیمت طلا ۱۸عیار در بازار تهران امروز1 بهمن ماه به ۴۹۴ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت طلا ۲۴عیار ۶۶۴ هزار و ۹۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید.

امروز سه شنبه 1 بهمن ماه، قیمت سکه پابه پای قیمت طلا روند ناپایداری در پیش گرفت. سکه بهار آزادی در بازار داخلی هم ۴,۸۵۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.همچنین سکه امامی با افزایش ۱.۰۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۴,۸۷۰,۰۰۰ تومان معامله شد. هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۹۳۰,۰۰۰ (نهصد و سی هزار) تومان قیمت خورد. 

 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

امروز سه شنبه 1 بهمن صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و  یورو  را به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا :  12,850 تومان           قیمت فروش دلار آمریکا :  12.950 تومان 

قیمت خرید یورو :  14.350 تومان                      قیمت فروش یورو :  14،450 تومان 

نرخ ارز واحد یورو در بازار داخلی

امروز قیمت یورو بر خلاف روز قبل با افزایش نامحسوسی مواجه شد به طوری که یورو که دیروز 14.950 تومانی معامله شد، امروز و در بازار ارز پایتخت به قیمت 15 هزار تومان رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند