کدخبر: ۳۲۳۳۸۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت طلا امروز شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ | صعود قیمت گرم طلا از سطح روانی

اقتصادنیوز: امروز شنبه ۱۲ بهمن ، قیمت‌ها در بازار طلا و ارز تهران روی مدار افزایشی حرکت کردند. در پی افزایش نرخ اونس طلای جهانی، در بازار داخلی مثقال طلا از مرز مقاومتی ۲.۲ میلیون تومانی و گرم طلا از مرز حساس ۵۰۰ هزار تومانی بالاتر رفت. همچنین دلار آمریکا در بازار آزاد از حبس خارج شد و به مرز ۱۳۸۰۰ تومانی رسید.

به‌گزارش اقتصادنیوز، هر اونس طلا امروز با افزایش ۰.۱۹ درصدی، از ۱,۵۸۶ (یک هزار و پانصد و هشتاد و شش ) دلار به ۱,۵۸۹ (یک هزار و پانصد و هشتاد و نه ) دلار رسید.

 قیمت طلا  مانند روز قبل  رشد قیمت را تجربه کرد و هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل  تا ۵۱۱,۴۰۰ (پانصد و یازده هزار و چهارصد ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - با رشد ۰.۳۳ درصدی به ۵۱۴ (پانصد و چهارده هزار ) تومان رسید.

همچنین هر مثقال طلای آبشده تا مبلغ 2 میلیون و 210 هزار تومان رشد کرد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی و در بازار آزاد

 قیمت دلار در بازار تهران برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار تهران که ۲ روز پیش تا ۱۳,۷۸۰ (سیزده هزار و هفتصد و هشتاد ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ مصادف با ۰۱ فوریه ۲۰۲۰ - با کاهش ۰.۲۹ درصدی به ۱۳,۷۴۰ (سیزده هزار و هفتصد و چهل ) تومان رسید.

امروز شنبه ۱۲ بهمن صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا :  13,250 تومان           قیمت فروش دلار آمریکا :  13.500 تومان 

قیمت خرید یورو :  14.750 تومان                      قیمت فروش یورو :  15،000 تومان 

امروز قیمت یورو مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. یورو که ۲ روز پیش تا ۱۴,۹۵۰ (چهارده هزار و نهصد و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ مصادف با ۰۱ فوریه ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۳۳ درصدی به ۱۵,۰۰۰ (پانزده هزار) تومان رسید.

 

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند