رئیس سازمان خصوصی‌سازی استعفا کرد؟

کدخبر: 297603
اقتصادنیوز: مشاور مدیرعامل سازمان خصوصی سازی با اشاره به اخباری که صبح امروز در فضای مجازی در خصوص استعفای علی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس این سازمان منتشر شده است گفت: من چنین چیزی را نشنیدم .

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جعفر سبحانی مشاور مدیرعامل سازمان خصوصی سازی در پاسخ به پرسشی درباره اخباری که صبح امروز در فضای مجازی در خصوص استعفای علی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس این سازمان منتشر شده است گفت: من چنین چیزی را نشنیدم .

به گزارش خبرنگار فارس در محافل مرتبط با سازمان خصوصی‌سازی شنیده می‌شود که رئیس سازمان خصوصی سازی سه روز است در محل کار خود حاضر نشده و از سمتش استعفا کرده است.

گفته می‌شود هفته گذشته بعد از حضور میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی رییس سازمان خصوصی سازی به همراه وزیر اقتصاد در مجلس شورای اسلامی و اعتراض نمایندگان مجلس به عملکرد این سازمان پوری حسینی به صورت کتبی استعفاء نموده است.

این گزارش حاکی است  از زمان روی کار آمدن وی انتقادات فراوانی در خصوص واگذاری‌های سازمان خصوصی‌سازی شکل گرفته‌است.

واگذاری بنگاه‌هایی مانند آلومینیوم المهدی هرمزگان، پالایشگاه کرمانشاه، شرکت کشت و صنعت کارون خوزستان،شرکت کشت و صنعت مغان، نیشکر هفت‌تپه شوش و موارد دیگر از جمله اقدامات رئیس سازمان خصوصی‌سازی بوده که با حاشیه‌های بسیار زیادی همراه بوده‌است.

برخی شنیده ها نیز حکایت از این دارند که دژپسند استعفای پوری حسینی را از ریاست سازمان خصوصی سازی به رئیس جمهور ارجاع داده است.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید