قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۱ | نوسانات قیمت طلا و ارز

کدخبر: 304403
اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه 1 مهر ۹۸ بازار طلا و ارز در ادامه روند افزایشی روز گذشته امروز هم با نوسانات محسوسی همراه شد. به‌طوریکه هر اونس طلا امروز با کاهش ۰.۱۱ درصدی، از ۱,۵۱۷ (یک هزار و پانصد و هفده ) دلار به ۱,۵۱۵ (یک هزار و پانصد و پانزده ) دلار رسید. همچنین دلار در بازار تهران، امروز به ۱۱,۳۸۰ (یازده هزار و سیصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۲۶ درصدی داشته است.

به‌گزارش اقتصادنیوز؛ امروز دلار برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار که روز قبل  تا ۱۱,۳۹۴ (یازده هزار و سیصد و نود و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰ درصدی به ۱۱,۳۹۵ (یازده هزار و سیصد و نود و پنج ) تومان رسید. همچنین یورو با کاهش ۰.۰۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۲,۶۸۹ (دوازده هزار و ششصد و هشتاد و نه ) تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۱ | ثبات نسبی قیمت‌ها​

امروز دوشنبه 1398/07/01 صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش یورو را با 100 تومان کاهش نسبت به دیروز به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا: 11,250 تومان  (-100)       قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,350 تومان  (-100) 

قیمت خرید یورو: 12,550 تومان  (-100)                قیمت فروش  یورو: 12,650 تومان  (-100) 

بیشتر بخوانید:قیمت دینار عراق امروز دوشنبه ۱ مهر چقدر است ؟

 

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز دوشنبه 1 مهر ۱۳۹۸ سکه طرح جدید  4 میلیون و 15 هزار تومان و سکه طرح قدیم 3 میلیون و 990 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 50 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 25 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 880 هزار تومان به فروش رسید.

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت طلا و ارز امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۱ | نوسانات قیمت طلا و ارز​

همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود 1518 دلار شد. همچنین در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 761 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 406 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما