کدخبر: ۳۰۵۴۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۸ | نوسان قیمت طلا و ارز در بازار امروز

اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۸ بازار ارز با نوسان نسبی قیمت ها آغاز به‌کار کرد.دلار در بازار تهران، امروز به ۱۱,۴۷۰ (یازده هزار و چهارصد و هفتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۷ درصدی داشته است. بازار طلا تغییر محسوسی در نرخ‌های بازگشایی نداشت و سکه طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان شروع به کار کرد و هر مثقال طلای آبشده یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومن در معاملات اولیه قیمت خورد.

به‌گزارش اقتصادنیوز، قیمت هر اونس طلا شاهد کاهش ۰.۲۳ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که هر اونس طلا که روز قبل  تا ۱,۴۹۷ (یک هزار و چهارصد و نود و هفت ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۸ مصادف با ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ - به ۱,۴۹۴ (یک هزار و چهارصد و نود و چهار ) دلار رسید.

دلار در بازار تهران، امروز به ۱۱,۵۳۰ (یازده هزار و پانصد و سی ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۸ درصدی داشته است.

بیشتر‌ بخوانید:آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۸ | ادامه روند رشد قیمت ارز​

امروز دوشنبه ۹۸/۰۷/۰۸ صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار را با 50 تومان افزایش و نرخ رسمی یورو را بدون تغییر نسبت به روز گذشته به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا: 11.400 تومان  (50)       قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,500 تومان  (50) 

قیمت خرید یورو: 12,600 تومان  (0)                قیمت فروش  یورو: 12,700 تومان  (0) 

بیشتر بخوانید: قیمت دینار عراق امروز دوشنبه ۸ مهر چقدر است ؟

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز دوشنبه ۸ مهر 1398 سکه طرح جدید  4 میلیون و 30 هزار تومان و سکه طرح قدیم 4 میلیون و 10 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 55 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 255 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 850 هزار تومان به فروش رسید.

همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود 1489 دلار شد و در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 774 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 409 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند