کدخبر: ۳۰۹۶۱۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ | افزایش قیمت طلا و ارز

اقتصادنیوز:امروز دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ قیمت سکه پس از تجربه پایین‌ترین سطح ۱۰ ماهه اخیر دوباره روند صعودی خود را در پیش گرفت و با نرخ ۳ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان معامله می‌شود. همچنین مثقال طلای آبشده به کف کانال ۱.۷ میلیون تومانی نزدیکتر شد و به مبلغ یک میلیون و ۷۰۸ هزار تومان رسید. همچنین دلار آمریکا در بازار آزاد در وارد محدوده ۱۱۲۰۰ تومانی شد و بین ۱۱۲۰۰ تا ۱۱۲۲۰ تومان معامله می‌شود. امروز صرافی ملی نیز نرخ رسمی خریدو فروش دلار و یورو را بدون تغییر قیمت اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، امروز دلار در بازار تهران مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار تهران که ۲ روز پیش تا ۱۱,۲۴۰ (یازده هزار و دویست و چهل ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۲۸ اکتبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰.۰۸ درصدی به ۱۱,۲۵۰ (یازده هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید. یورو امروز با کاهش ۰.۰۵ درصدی، از ۱۲,۴۵۳ (دوازده هزار و چهارصد و پنجاه و سه ) تومان به ۱۲,۴۴۶ (دوازده هزار و چهارصد و چهل و شش ) تومان رسید.

هر اونس طلا در بازار خارجی هم ۱,۵۰۵ (یک هزار و پانصد و پنج ) دلار قیمت خورد.

حواله درهم امارات در بازار دوبی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که حواله امارات در بازار دوبی که ۲ روز پیش تا ۳,۰۷۵ (سه هزار و هفتاد و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۲۸ اکتبر ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۳۲ درصدی به ۳,۰۶۵ (سه هزار و شصت و پنج ) تومان رسید.

بیشتر بخوانید:قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۶​

آخرین قیمت دلار و ارزهای رایج

امروز دلار آمریکا در بازار آزاد بین 11230 تا 11250 تومان خرید و فروش شد و به این ترتیب اندکی افزایش قیمت را در نرخ بازگشایی تجربه کرد. قیمت دلار کانادا  8642 تومان و  دلار استرالیا  نیز 7777 تومان است.

همچنین بهای  یورو  12500 تومان،  پوند انگلیس  به 13900 تومان،  فرانک سوئیس  11500 تومان،  یوان چین  1600 تومان و  لیر ترکیه  2070 تومان قیمت‌گذاری شد. هر  1000 دینار عراق  امروز تا 9650 تومان قیمت خورد.

امروز دو ماه ۱۳۹۸ صرافی ملی  نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را به شرح زیر اعلام کرد:

  قیمت خرید دلار آمریکا:  11,050 تومان          قیمت فروش دلار آمریکا:  11,150 تومان 

  قیمت خرید یورو:  12.350 تومان                     قیمت فروش یورو:  12,400 تومان 

بیشتر بخوانید:قیمت سکه، نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی | دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۶

آخرین قیمت طلا و سکه

ظهر امروز دو سکه طرح جدید  3 میلیون و 925 هزار تومان و سکه طرح قدیم 3 میلیون و 915 هزار تومان قیمت خورد. قیمت نیم‌سکه 2 میلیون و 20 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 220 هزار تومان بوده است. سکه گرمی هم با قیمت 820 هزار تومان به فروش می‌رسد.

از سوی دیگر بهای اونس طلا در بازار جهانی  حدود 1507 دلار بود و در بازار داخلی هر  مثقال طلای آبشده تا رقم یک میلیون و 735 هزار تومان به کاهش یافت که این رقم معادل هر  گرم طلای ۱۸ عیار  حدود 400 هزار تومان است.

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند